lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Міні штативи

Міні штативи Manfrotto були задумані як маленькі необов'язкового рішення для фотографів і відеографів - професіоналів і любителів - для використання в ситуаціях, коли неможливо застосувати повнорозмірний штатив.

Ці міні штативи мають пости тими ж якостями, що і стандартні штативи. Вони забезпечують стабільну опору для камери, так що ви можете спокійно вибудувати кадр і отримати чіткі рівномірні зображення без «розмитістю». Заодно ви отримуєте додаткову перевагу у вигляді компактного розміру, що дозволяє переносити міні штатив в практично будь-якій сумці, а іноді навіть залишити прикрученим до корпусу камери в перерві між зйомками.

Найбільш професійні міні штативи в лінійці Manfrotto також ідеально підходять в якості опори для слайдера або як настільні штативи для важких камер. Вони також високо цінуються для зйомки з нижнього ракурсу. Більшість з цих міні штативів мають регульовані ніжки, що дозволяють встановити камеру в самих вузьких або низьких місцях, а їх прогумовані ніжки захищають делікатні поверхні від ушкоджень.

Є кілька серій міні штативів для різних типів камер і фотографічних додатків. Деякі з них були спеціально задумані для компактних системних камер (CSC) і дзеркальних камер (DSLR) початкового рівня, а інші розроблені для високопродуктивних цифрових дзеркальних камер і відеокамер.

Категорії

Колекція
Матеріал
MP3-BK
Кишеньковий штатив великий, чорний
0р.
Де купити

Постійно на камері, легка і готова до використання в будь-якій ситуації, опора. Підходить для всіх в..

Купити
MP1-BK
Кишеньковий штатив малий, чорний
0р.
Де купити

Постійно на камері, легка і готова до використання в будь-якій ситуації, опора. Підходить до всіх ко..

Купити
209
Настільний штатив
0р.
Де купити

Настільний штатив, який поміститься в будь-який кофр для камери. Завжди напоготові для зйомок з будь..

Купити
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)