lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Звуковий набір H6 Audio Kit

  • 0р.

Підходить для Zoom H6

Основні переваги:

  • Блог, інтерв’ю чи подкаст за будь-якої погоди
  • Доступний для понад десятка типів магнітофонів, моно або стерео

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 046023

Де купити
Комбіноване рішення для лобового скла та підвіски містить усе необхідне для захисту портативного цифрового реєстратора від зовнішніх шумів вітру, а також для його ізоляції від небажаних вібрацій, будь то від поводження чи шуму, який передається від стійки. Він орієнтований на журналістів, режисерів або тих, хто використовує портативний цифровий магнітофон для створення аудіозаписів професійної якості на відкритому повітрі. Він може бути використаний для локації звукових доріжок, зовнішніх трансляцій, або для простих аудіо-подкастів або зовнішнього радіозв'язку.

Завдяки поворотному адаптеру 1/4 "до 3/8", підвіска підходить до будь-якого портативного самопису із внутрішньою різьбою 1/4 ". Підвіску можна потім встановити на 3/8" зовнішню різьбу, підставку для мікрофона або штангу стріли, або бути прикріпленим до фотокамери. Поворот на 180 ° дозволяє легко орієнтувати диктофон, щоб він міг направити в точному напрямку динаміка.

Набір складається з двох міні-вітряків, придатних для обох кріплень: MS та XY.
Підходить для Zoom H6Збільшити H6 Тут, у Zoom, ми створюємо інноваційні продукти протягом останніх тридцяти років. Але завдяки революційному шестидорожному самопису H6, ...