lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Змішаний колір і форма мікрофона прапор

  • 0р.

Основні переваги:

  • Підходить для широкого спектру мікрофонів
  • Легкий, але жорсткий

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 107318

Де купити
Мікрофонні прапори Rycote виготовлені з міцного небиткого литого пластику та уникають використання швидкопсувних пінопластових вставок, щоб прапори підходили до мікрофона. Натомість безліч внутрішньо встановлених зношених червоно-чорних гумових “лопаток” закріплює прапор навколо мікрофона, дозволяючи використовувати мікропрапори Rycote з будь-якими мікрофонами діаметром від 19 до 38 мм.

Підходить для широкого спектру мікрофонів

З усіма встановленими чорними та червоними «лопатками», мікрофон Rycote надійно тримає мікрофони шириною від 19 до 32 мм. Щоб встановити прапори на мікрофони діаметром до 38 мм, користувачі просто знімають кришку прапора мікрофона і висувають чорні лопатки, створюючи більш вільне прилягання, яке дозволяє ширшим мікрофонам ковзати на прапор.

Легкий, але жорсткий

Легкі та надзвичайно зносостійкі мікрофонні прапори Rycote забезпечують велику область для друку логотипів спонсорів. Доступні три- та чотиристоронні прапори чорного або білого кольорів; квадратний тип пропонує логотип для друку площею 57 мм завширшки 48 мм на кожній з його чотирьох сторін, тоді як область для друку трьох сторін трикутного прапора має розмір 89,5 мм завширшки на 48 мм.

Якщо ви хочете, щоб ваш брендинг відображався на екрані, використовуйте піктограми мікрофона Rycote!

Sennheiser MKH 20 РЧ-конденсаторний мікрофон із використанням симетричної капсули. Він має безтрансформаторний, повністю плаваючий збалансований вихід, комутований попередній аттенюатор ...
Sennheiser MKH 70 РЧ-конденсаторний мікрофон із використанням симетричної капсули. Він має трансформаторний, повністю плаваючий збалансований вихід і перемикається попередньо ...