lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Yamaha PockeTrak G2 Mini Windjammer

  • 0р.

Мінізахист вітру Yamaha PockeTrak G2 Mini захищає від шуму вітру для мікрофона iRig MIC Cast. Доступний за ціною, але пропонує чудовий, ефективний захист від шуму вітру, наш стандартний Mini Windjammer - це легкі у встановленні накладні хутряні чохли, які можна використовувати під час записування на вулиці за допомогою вбудованих мікрофонів, що знаходяться на портативних камерах, мікрофонах зовнішніх камер та портативних мікрофонах-репортерах.

Основні переваги:

  • Блог, інтерв’ю чи подкаст за будь-якої погоди
  • Доступний для понад десятка типів магнітофонів, моно або стерео

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 055397

Де купити
Міні Windjammer, що підходить для PocketTrak iRIg MIC Cast, забезпечує чудову ізоляцію від вітру для зйомки звуку в умовах сильної вітру. Виготовлений з високоякісного синтетичного хутра, спеціально розробленого для вітроізоляції, легких у встановленні накладних хутряних чохлів для використання під час зйомки на вулиці за допомогою вбудованих мікрофонів, що знаходяться на портативних камерах, зовнішніх мікрофонах камери та портативних мікрофонах-репортерах.

Деякі наші Mini Windjammers мають 10-міліметрове хутро, в той час як інші мають 25-міліметрове хутро Softie для використання в більш невлаштованих умовах і можуть бути пристосовані до найрізноманітніших пристроїв.

Примітка: Цей Mini Windjammer спеціально розроблений для PocketTrak iRIg MIC Cast.Висота виробу: 35 мм
Довжина виробу: 25 мм
Ширина виробу: 70 мм

iRig MIC Актори Підходить для Rycote Yamaha PockeTrak G2 Mini Windjammer
Sony ICD-SX800 Для отримання додаткової інформації щодо цього конкретного продукту відвідайте веб-сайт Sony за адресою http://www.sony.com