lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Windjammer WJ AG

  • 0р.

Захисний вітер підходить для модульного стерео лобового скла SWS AG / 300 MS Kit

Основні переваги:

  • Спеціально розроблений для цієї мети - наш Windjammer® забезпечує найбільш ефективний захист від шуму вітру
  • Надійне та щільне кріплення за допомогою натяжної тяги та перемикання
  • Вперше представлений і винайдений Rycote в 1987 році, ми є оригінальними виробниками першокласного Windjammer

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 021906

Де купити
Windjammer, вперше представлений Rycote, - це високоякісний синтетичний хутряний чохол, який забезпечує максимально можливий захист від екстремальних шумів вітру. При використанні Windjammer, встановленого на лобовому склі, можна досягти ослаблення шуму вітру до 50 дБ, забезпечуючи чудові стандартні аудіозаписи.

Кожен Windjammer підходить для одного розміру лобового скла і постачається в кожному модульному наборі лобового скла. Windjammer® також доступний у розмірах, що підходять для стерео лобових скляних панелей, м'яких та дитячих кулькових сумок. Докладніше див.

Windjammer виготовляється з матеріалів, спеціально розроблених і виготовлених для цієї мети, і в результаті практично не має негативного впливу на високочастотні. Для досягнення максимальної ефективності важливо, щоб ворс Windjammer® залишався у первозданному стані, тому кожна із них має складну плоску щітку для постійного обслуговування. Натисніть тут, щоб отримати вказівки щодо догляду.

Стандартний Windjammer оснащений шнурком і тумблером, що забезпечує щільне та легке кріплення, однак деякі користувачі віддають перевагу версії на блискавці, яка доступна за запитом.


Пошук правильного вітрозахисту залежатиме від вашого лобового скла. Кожен Windjammer призначений для розміщення на відповідному лобовому склі, наприклад Windjammer 1 поміститься над Windshield 1 тощо.

Оскільки Windjammer є найбільш ефективним, якщо щільно встановлений, їх приблизна довжина на 50 мм довша, ніж відповідне лобове скло.

AKG / Sennheiser CK94 / MKH 60 Опис наразі недоступний.
AKG / Sennheiser CK94 / MKH 416 Опис наразі недоступний.
Schoeps / Sennheiser CMC / MKH 416 Опис наразі недоступний.
Schoeps / Sennheiser MKH 60 / CMC Опис наразі недоступний.
Sennheiser / AKG MKH 416 / CK 94 Опис наразі недоступний.
Sennheiser / Schoeps MKH 416 / CMC Опис наразі недоступний.
Sennheiser MKH 416 / MKH 30 Щоб отримати додаткову інформацію про цей мікрофон, відвідайте веб-сайт Sennheisers за адресою http://en-uk.sennheiser.com