lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Tascam DR-22WL Mini Windjammer

  • 0р.

Міні-вітряк Tascam DR-22WL захищає шум вітру для Tascam DR-22WL. Доступний за ціною, але пропонує чудовий, ефективний захист від шуму вітру, наш стандартний Mini Windjammer - це легкі у встановленні накладні хутряні чохли, які можна використовувати під час записування на вулиці за допомогою вбудованих мікрофонів, що знаходяться на портативних камерах, мікрофонах зовнішніх камер та портативних мікрофонах-репортерах.

Основні переваги:

  • Блог, інтерв’ю чи подкаст за будь-якої погоди
  • Доступний для понад десятка типів магнітофонів, моно або стерео

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 055464

Де купити
Діапазон міні Windjammer компанії Rycote надзвичайно розширився за останні роки завдяки введенню компактного накладного хутра Windjammer для зростаючої кількості портативних цифрових реєстраторів, що використовуються журналістами, подкастерами та телерадіокомпаніями скрізь. Т

зараз ці пристрої доступні в такому діапазоні форм, розмірів та типів (моно та стерео), що для кожного потрібні дещо різні конструкції Windjammer; в даний час доступно понад десяток типів.

Якщо ви хочете зробити професійну якість записів на відкритому повітрі для телевізора, радіо чи кінофільмів на портативному магнітофоні, візьміть собі один із нашої Mini Windjammer.
Tascam DR-22WL Новаторський DR-22WL від TASCAM - це перший портативний рекордер, який включає Wi-Fi для управління транспортом, передачі файлів та аудіо ...