lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Мініатюрна піна VT чорна x50

  • 0р.

Підходить для мікрофонів Voice Technology VT-100 Lavalier

Основні переваги:

  • Ослаблення вітру та поп-шуму до 20 дБ з мінімальними високочастотними втратами від цього накладного лобового скла з пінопласту
  • Відмінна стійкість до вологи та ультрафіолетового випромінювання міцної високоякісної акустичної піни з відкритими елементами
  • Доступний у чорному, бежевому та коричневому кольорах для низькопрофільного рішення лобового скла (мініатюрні піни Лавальє доступні лише у чорному кольорі)

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 105515

Де купити
Піна Lavalier - це стримане лобове скло з пінопласту, призначене для захисту персональних мікрофонів від легкого вітру та поп-шуму.

Виготовлені з міцної високоякісної акустичної піни з відкритими елементами, лобові скла Lavalier Foam пропонують до 20 дБ послаблення шуму та вітру, одночасно уникаючи одночасних втрат високої частоти. Розроблена спеціально для Rycote, ця високоякісна піна також забезпечує чудову стійкість проти руйнівного впливу вологи та ультрафіолетового світла.

Ефективне низькопрофільне лобове скло для персональних мікрофонів, піна Lavalier доступна у різних кольорах чорного, бежевого та коричневого кольорів.

Крім того, тепер ви також можете скористатися додатковим зменшенням шуму вітру на 12 дБ за допомогою Rycote's Lavalier Windjammer ™ (Furry). Спеціально розроблений для вітряних умов, Lavalier Windjammer ™ поміщається поверх піни Lavalier і входить в стандартну гаму чорного, сірого та білого кольорів. Інші кольори також доступні за запитом, щоб ви могли правильно підібрати відповідний для вибраного предмета одягу.

Нові піни з неопреновим покриттям призначені для відштовхування води при використанні в умовах невеликого дощу і доступні для мікрофонів Lavalier & Mini Lavalier.


Піни Lavalier підходять для таких мікрофонів: Audio-Technica: AT 899 Clockaudio: CL45 Countryman: B3, EMW DPA: 4060, 4061, 4062, 4063, 4065, 4066, 4067, 4088 Lectrosonics: M152 PSC: Millimic Tram: TR- 50 Sennheiser: MKE-2 Shure: SM93, WL50, WL51 Sony: ECM-77B Sonotrim: STR Voice Technologies: VT500, VT506, VT910

Голосові технології VT-100 Чорний кардіоїдний мікрофон VT100 з 5-контактним роз’ємом Binder від Voice Technologies - це професійний дизайн мікрофона ...