lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Міні шумозаглушення для RØDE VideoMic Pro з лірою

  • 0р.

Міні Windjammer для Rode Video Mic Pro з Rycote Lyre забезпечує чудову ізоляцію від вітру для зйомки звуку в умовах сильного вітру. Виготовлений з високоякісного синтетичного хутра, спеціально розробленого для вітроізоляції, він насувається на пінопластове лобове скло, забезпечене Rode Video Mic Pro з Rycote Lyre для додаткового захисту від вітру, практично без додаткових втрат високих частот. Примітка: Цей продукт спеціально розроблений для Rode Video Mic Pro з Rycote Lyre. Він не призначений для використання з іншими моделями Rode Video Mic.

Основні переваги:

  • Запис, інтерв’ю чи трансляція в будь-яку погоду

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 055465

Де купити
Доступний за ціною, але пропонує чудовий, ефективний захист від шуму вітру, наш стандартний Mini Windjammer - це легкі у встановленні накладні хутряні чохли, які можна використовувати під час записування на вулиці за допомогою вбудованих мікрофонів, що знаходяться на портативних камерах, мікрофонах зовнішніх камер та портативних мікрофонах-репортерах.

Деякі мають 10-міліметрове хутро, тоді як інші мають 25-міліметрове хутро Softie для використання в більш невлаштованих умовах і можуть бути пристосовані до найрізноманітніших пристроїв.
RODE VideoMic Pro w / Lyre RØDE VideoMic Pro - справжній рушничний мікрофон, розроблений для використання з відеокамерами, дзеркальними фотокамерами та портативними аудіореєстраторами ...