lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Комплект стереопар InVision

  • 0р.

Підходить для рушничних мікрофонів діаметром 19-25 мм

Основні переваги:

  • Практично незнищенна
  • Пропонує набагато покращену ізоляцію від шуму камери порівняно з іншими кріпленнями для мікрофонів на камері
  • Немає еластичних деталей - ніколи не провисає і не потребує відновлення

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 041125

Де купити
InVision INV-7HG MKIII Stereo Pair Kit - це вібростійка, малошумна підвісна система, призначена для кріплення спарених мікрофонів для стереозапису.

Комплект складається з двох запатентованих підвісок Lyre для зменшення вібрацій, встановлених на жорсткій, прорізній стерео-панелі. Подвійні полотна InVision INV-7 HG MkIII Lyre, що використовуються в комплекті стереопар, можуть вміщати великі мікрофони для рушниць діаметром від 19 до 25 мм і довжиною до 300 мм. Відстань між двома полотнами, а отже, і між двома встановленими мікрофонами, швидко і просто регулюється від 40 до 200 мм на щілинному брусі, ослабляючи латунне колесо під кожною лірою і переміщуючи його в бік, як потрібно. Ручка у формі зірки під кожною лірою також дозволяє обертати та / або нахиляти кожен мікрофон, а потім закріплювати його після досягнення оптимального стереозображення.

Повний комплект може бути встановлений на підставках для мікрофона з 3/8-дюймовими або 5/8-дюймовими різьбами (входять адаптери для обох типів)


Набір InVision містить дві ліри, монтажну планку відповідної довжини, а в деяких випадках і зменшувальну втулку (InVision INV-4). Підвісні полотна Lyre нашого InVision бувають двох розмірів: - Ширина ліри InVision: 43 мм - Стандартна ширина ліри: 70 мм Монтажні планки бувають двох розмірів: - Стандартна довжина: 25 мм - Велика довжина: 70 мм Редукційна втулка дозволяє менші мікрофони (наприклад, серія Schoeps CCM) утримуватиме Lyre.

Sennheiser MKH 20 РЧ-конденсаторний мікрофон із використанням симетричної капсули. Він має безтрансформаторний, повністю плаваючий збалансований вихід, комутований попередній аттенюатор ...