lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Комплект поп-фільтрів InVision INV-7

  • 0р.

InVision INV-7 Pop Filter Kit - це комбінований комплект підвісних / поп-фільтрів для високоякісних рушничних мікрофонів довжиною до 250 мм.

Основні переваги:

  • Комплект поп-фільтра та системи підвіски
  • Поп-фільтр забезпечує ослаблення викидів та ударів до 20 дБ без втрати ВЧ

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 041126

Де купити
InVision INV-7 Pop Filter Kit - це комбінований комплект підвісних / поп-фільтрів для високоякісних рушничних мікрофонів довжиною до 250 мм.

У комплект входить підвіска InVision INV-7, заснована на двох запатентованих мережах Lyre, яка вміщуватиме мікрофони для рушниць діаметром від 19 до 25 мм і забезпечує професіоналам мовлення максимально чистий звук, вільний від небажаних шумів через кабель або стійки. Підвіска поєднується з фільтром InVision Pop Filter від Rycote, що дозволяє використовувати мікрофон для озвучування або заміни діалогу в студії. Поп-фільтр InVision, випущений в 2011 році, має ретельно розроблену спеціальну сітку, яка послаблює низькочастотні звуки та удари до 20 дБ, не викликаючи високочастотних втрат, пов’язаних з дешевими нейлоновими екранами. Сітчастий фільтр з пінопласту також можна зняти для очищення або заміни.

Повний комплект поп-фільтрів InVision INV-7 може бути встановлений на підставках для мікрофона з різьбами 3/8 дюйма або 5/8 дюйма, адаптери для обох типів входять в комплект.