lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Комплект лобового скла, 416

  • 0р.

Промисловий стандарт для різноманітних професійних ситуацій запису в ефірі, радіо та на телебаченні, дробовий мікрофон Sennheiser MKH 416 заслуговує на найкращий захист від вітру та шуму. Ось чому ми розробили комплект лобового скла, 416. Завдяки нашій справжній запатентованій технології Lyre®, лобовому склі кошика Rycote, преміум-коротким XLR-з'єднувачам (вбудованим з нашої вдосконаленої лінійки Cyclone®) та кабелю Mogami професійної якості, він ідеально підходить для Sennheiser MKH 416 . * * Також підходить для інших рушничних мікрофонів довжиною до 250 мм та діаметром від 19 до 25 мм.

Основні переваги:

  • Розроблений та оптимізований для ключових галузевих мікрофонів
  • Виняткова цінність без шкоди для якості

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 010324

Де купити
Розроблений та оптимізований для ключових галузевих мікрофонів, Perfect for range включає провідні в галузі технології Rycote, які працюють з вашим мікрофоном - прямо з коробки.

Ми розробили Perfect для асортименту для виняткової вартості без шкоди для якості. Виготовлено за найвищими можливими стандартами Rycote, які очікують професіонали у всьому світі.
Розміри комплекту

Висота: 180мм
Довжина: 370 мм
WS (трубка) Діаметр: 104 мм

Вага

Вага в упаковці: 780г
Набір: 380г
Тільки суспензія: 230г
Тільки вітрозабій: 120г
Набір із встановленим WJ: 500г

Усі ваги / розміри приблизні.



Sennheiser MKH 416 Мікрофон з короткою дробовою перешкодою для кіно, радіо та телебачення, особливо для зовнішніх програм мовлення. Низький рівень ... https://vimeo.com/170436463