lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

InVision USM VB-L

  • 0р.

Універсальне кріплення для мікрофона, ідеально підходить для мікрофонів вагою 500 грам або менше (вміщує до 750 грам) та діаметром від 55 до 68 мм.

Основні переваги:

  • Підходить для мікрофонів вагою до 450 г та діаметром від 55 до 68 мм
  • Комплект поп-фільтра та системи підвіски
  • USM пропонує до 12 дБ кращу ізоляцію від небажаних вібрацій
  • Поп-фільтр забезпечує ослаблення викидів та ударів до 20 дБ без втрати ВЧ

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 044918

Де купити
Протягом декількох років кріплення Rycote InVision були доступні для вузькоствольних рушниць та мікрофонів у програмах для трансляції та відеозйомки, але лише в 2010 році, і випуск вражаючого Universal Studio Mount (USM) містив ударний кріплення InVision, здатне розміщення мікрофонів для запису з великою діафрагмою для використання в студіях звукозапису.

Як і інші кріплення InVision, USM-L використовує запатентоване вібростійке кріплення Lyre від Rycote, але на цьому кріпленні W-подібні ліри розміщені навколо центрального кільця з регульованими кріпленнями, що дозволяє USM розміщувати мікрофон між 18 і Діаметр 55 мм і вага до 400 грамів.

Rycote USM оновлює концепцію підвіски мікрофона для 21-го століття, повністю опускаючи будь-які еластичні деталі та використовуючи сучасні матеріали, щоб створити практично незнищуваний амортизатор із характеристиками, що значно перевершують покірну підвіску `` котячої колиски ''. У контрольованих випробуваннях на заводі Rycote USM забезпечив до двох разів ізоляцію традиційних систем підвіски мікрофона.
Підходить для мікрофонів для запису з великою діафрагмою:

Вага підвіски: 140г
Загальний діаметр: 172 мм Діаметр мікрофона: 55-68 мм
Максимальна вага (вертикальна): 450г
Максимальна вага (по горизонталі): 250гNeumann TLM 107 Класичні пропорції в поєднанні з привабливим стилем та свіжими ідеями - TLM 107 ідеально втілює філософію Ноймана: я ...