lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

InVision USM-V4

  • 0р.

Підходить для вокального мікрофона Schoeps V4 U Studio

Основні переваги:

  • Підходить для будь-якого записуючого мікрофона з діафрагмою діаметром від 18 до 55 мм
  • Комплект поп-фільтра та системи підвіски
  • USM пропонує до 12 дБ кращу ізоляцію від небажаних вібрацій
  • Поп-фільтр забезпечує ослаблення викидів та ударів до 20 дБ без втрати ВЧ

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 044916

Де купити
Протягом декількох років кріплення Rycote InVision були доступні для вузькоствольних рушниць та мікрофонів у програмах для трансляції та відеозйомки, але лише у 2010 році, і випуск вражаючого Universal Studio Mount (USM) мав можливість встановити ударне кріплення InVision ™ розміщення мікрофонів для запису з великою діафрагмою для використання в студіях звукозапису.

Як і інші кріплення InVision, USM використовує запатентований стійкий до вібрацій кріплення Lyre, але на цьому кріпленні W-подібні ліри розміщені навколо центрального кріпильного кільця з регульованими кріпленнями, що дозволяє USM розмістити будь-який мікрофон діаметром від 18 до 68 міліметрів.

Rycote USM оновлює концепцію підвіски мікрофона для 21-го століття, повністю опускаючи будь-які еластичні деталі та використовуючи сучасні матеріали, щоб створити практично незнищуваний амортизатор із характеристиками, що значно перевершують покірну підвіску `` котячої колиски ''. У контрольованих випробуваннях на заводі Rycote USM забезпечив до двох разів ізоляцію традиційних систем підвіски мікрофона.
Підходить для вокального мікрофона Schoeps V4 U StudioSchoeps V4 U V4 U - це новий студійний голосовий мікрофон від SCHOEPS. Він об'єднує видатні технічні характеристики з позачасовим, класичним ...