lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

InVision Softie Lyre Mount з пістолетною ручкою

  • 0р.

Підходить для рушничних мікрофонів діаметром 19-34 мм.

Основні переваги:

  • Високоякісний ударний монтаж за доступною ціною

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 033702

Де купити
InVision Softie Lyre Mount використовує систему Lyre, щоб забезпечити повну ізоляцію від шумів, спричинених обробкою та кабелем. Кріплення постачається з легкою ручкою для пістолета. Разом підвіски та рукоятка забезпечують швидке, просте, надійне та економічно вигідне кріплення для удару для жорстких умов сучасного ENG та запису місця.

Цей універсальний амортизатор має м'яку ручку, закріплену в затиску, який надійно тримає мікрофон, запобігаючи ковзанню та скручуванню. Ліра надзвичайно міцна і практично не ламається, оскільки не використовує еластичних або гумових компонентів, схильних до зношування.

Пістолетна рукоятка має додатковий елемент універсальності, оснащений різьбовим фітингом 3/8 "для використання зі штангою. Для клієнтів, яким потрібне кріплення на камеру, або гарячим башмаком, або різьбленням ¼", дивіться наш асортимент відео InVision який використовує ідентичне кріплення Lyre.
Підходить для рушничних мікрофонів діаметром 19-34 мм

Вага нетто (кг): 0,28
Вага брутто (кг): 0,36

Ширина: 70 мм
Довжина: 60 мм
Висота: 65 мм


Набір InVision містить дві ліри, монтажну планку відповідної довжини, а в деяких випадках і зменшувальну втулку (InVision INV-4). Підвісні полотна Lyre нашого InVision бувають двох розмірів: - Ширина ліри InVision: 43 мм - Стандартна ширина ліри: 70 мм Монтажні планки бувають двох розмірів: - Стандартна довжина: 25 мм - Велика довжина: 70 мм Редукційна втулка дозволяє менші мікрофони (наприклад, серія Schoeps CCM) утримуватиме Lyre.

BeyerDynamic MCE 85 PV Розроблений для професійних аудіозаписів у приміщенні та на вулиці, MCE 85 PV поєднує в собі вищу якість та чудові полярні малюнки ...
Нойман KM 180 Опис.
Sony ECM 680S Стерео- або спрямований монофонічний рушничний мікрофон MS, призначений для використання відеокамери або штанги. Вихід декодується на вихід LR ...