lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

InVision 7HG MKIII та настільна підставка

  • 0р.

InVision 7HG MKIII та настільна підставка

Основні переваги:

  • Практично незнищенна
  • Немає еластичних деталей - ніколи не провисає і не потребує відновлення
  • Пропонує набагато покращену ізоляцію від шуму камери порівняно з іншими кріпленнями для мікрофонів на камері
  • Настільна підставка з нековзною основою,

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 041127

Де купити
Настільна підставка дозволяє встановити мікрофон або магнітофон на рівну поверхню, залишаючи обидві руки рекордера вільними, і може використовуватися в студіях мовлення або для запису місця, де є стіл або інша рівна поверхня.

Настільна підставка Rycote має 70-мм круглу форму, має нековзну основу та має 3/8-дюймову гвинтову різьбу, в яку можуть бути підвіски мікрофона, підвіски аудіомагнітофона або затискачі, оснащені мікрофонами з малою діафрагмою або дробовиком довжиною до 250 мм. додається. Він продається окремо або разом із кріпленням Ryrote InVision INV-7 HG MkIII Lyre, якщо потрібно. Це додаткове кріплення вміщує мікрофони діаметром від 19 до 25 мм і надійно тримає мікрофони довжиною до 250 мм, якщо їх встановити на настільну підставку. Як завжди, запатентована мережа Lyre Lyre надзвичайно ефективно від'єднує вмонтований мікрофон від настільної підставки, в результаті чого мінімум вібрацій (і, отже, небажаний шум) передається мікрофонній капсулі.
Sennheiser MKH 20 РЧ-конденсаторний мікрофон із використанням симетричної капсули. Він має безтрансформаторний, повністю плаваючий збалансований вихід, комутований попередній аттенюатор ...