lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Connbox CB6 (2LEMO знімний)

  • 0р.

Connbox був розроблений, щоб ізолювати та значно зменшити обробку та кабельний шум мікрофона. Connbox 6 підходить для стерео пари M / S Schoeps CCM Lemo у комплекті WS 9 із роз'ємами Lemo. Хвости Lemo можна від'єднати від Connbox.

Основні переваги:

  • Ізолює та мінімізує обробку та кабельний шум
  • Значно покращує якість звуку записів
  • Готове до використання рішення проблем із підключенням

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 016906

Де купити
Ефективне та готове до використання рішення проблем із підключенням, Connbox дозволить професійним звукозаписувачам забезпечити чисті високоякісні звукозаписи.

Діючи як перехідний з'єднувач і опорна точка для хвоста мікрофона, довжини кабелю налаштовані на ідеальну роботу з мікрофоном, встановленим у лобовому склі, не торкаючись внутрішньої поверхні кошика. Потім м’який кабель значно зменшує шлях передачі кабельного шуму, тим самим ще більше зменшуючи гул кабелю.

Connbox виготовлений з найякісніших компонентів, використовуючи золотий 5-контактний роз’єм Neutrik X-серії XLR та надзвичайно м’який кабель Mogami зірка-чотирикутник.
ВХІД
Вхідний роз'єм: 2 x Lemo
Вхідний роз'єм Connbox: 2 підшивки TA-3M
Зовнішній діаметр вхідного кабелю: 2,5 мм
Відкрита довжина вхідного кабелю: 110 мм
Колір смуги вхідного кабелю: коричневий

ВИХІД
Вихідний роз'єм: XLR - 5M
Вихідний роз'єм Connbox: провідний
Зовнішній діаметр вихідного кабелю: 4,8 мм
Відкрита довжина вихідного кабелю: 260 мм
Колір смуги вхідного кабелю: червонийSchoeps CCM CCM41 / CCM8 (Compact Mics) Щоб отримати додаткову інформацію про цей мікрофон, відвідайте веб-сайт Шопса за адресою http://www.schoeps.de/en/home