lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Connbox CB5 (LEMO знімний)

  • 0р.

Connbox був розроблений, щоб ізолювати та значно зменшити обробку та кабельний шум мікрофона. Connbox 5 підходить для одиночного Schoeps CCM у комплекті WS 9 із роз'ємом Lemo. Хвіст Лемо можна від'єднати від Connbox.

Основні переваги:

  • Ізолює та мінімізує обробку та кабельний шум
  • Значно покращує якість звуку записів
  • Готове до використання рішення проблем із підключенням

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 016905

Де купити
Ефективне та готове до використання рішення проблем із підключенням, Connbox дозволить професійним звукозаписувачам забезпечити чисті високоякісні звукозаписи.

Діючи як перехідний з'єднувач і опорна точка для хвоста мікрофона, довжини кабелю налаштовані на ідеальну роботу з мікрофоном, встановленим у лобовому склі, не торкаючись внутрішньої поверхні кошика. Потім м’який кабель значно зменшує шлях передачі кабельного шуму, тим самим ще більше зменшуючи гул кабелю.

Connbox виготовлений з найякісніших компонентів, використовуючи золоті 3-контактні роз'єми Neutrik X-серії XLR та надзвичайно м'який кабель Mogami зірка-чотирикутник.
ВХІД
Вхідний роз'єм: Lemo
Вхідний роз'єм Connbox: підшивка TA-3M
Зовнішній діаметр вхідного кабелю: 2,5 мм
Відкрита довжина вхідного кабелю: 110 мм
Колір смуги вхідного кабелю: коричневий

ВИХІД
Вихідний роз'єм: XLR - 3M
Вихідний роз'єм Connbox: провідний
Зовнішній діаметр вихідного кабелю: 4,8 мм
Відкрита довжина вихідного кабелю: 250 мм
Колір смуги вхідного кабелю: синійВіддалена капсула Schoeps CMC SCHOEPS пропонує 20 різних мікрофонних капсул, включаючи всеспрямований, широкий кардіоїд, "Відкритий кардіоїд", супер кардіоїд ...