lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Білий Рістретто Лавальє Вінджаммер

  • 0р.

Підходить для використання з пінами для мікрофона Lavalier

Основні переваги:

  • Високорівневий захист від шуму вітру для мікрофонів на відкритому повітрі
  • Зменшує шум мікрофона та шелест одягу

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: see Product Code(s)

Де купити
Широко відомі мікрофони Tie-pin або Lavalier ідеально підходять для непомітного використання в ситуаціях трансляції інтерв’ю, завдяки своїм компактним розмірам, які не привертають увагу камери. Їх зручний розмір означає, що їх навіть використовують деякі інженери радіомовлення, незважаючи на те, що їх зовнішній вигляд не є проблемою на цьому носії.

У студійних середовищах мікрофони Lavalier зазвичай використовуються без пінопластових кришок, але при записі інтерв'ю на відкритому повітрі Lavaliers так само схильні до шкідливих впливів вітру, як і будь-який інший мікрофон, і для запобігання вітру, що передає звук інтерв'ю, потрібне лобове скло неможливо прослухати.

Rycote багато років виробляв популярний Lavalier Windjammer і продовжує це робити, але, визнаючи той факт, що сьогодні більшість телерадіокомпаній вважають за краще, щоб їхні мікрофони залишалися якомога ненав’язливішими, тепер додана реконструйована версія цього Windjammer до лінійки продуктів Rycote, яка є більш стриманою на камеру.

Як відомо, хутро на новому Рістретто значно коротше, ніж на існуючому Lacoier Windjammer від Rycote. Як і існуючий Rycote Lavalier Windjammer, Ristretto закріплено на своєму мікрофоні пінопластовим з'єднувачем, але в обидва продукти тепер додано гумове кільце для кращого зчеплення та утримання