lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

3/8 "поворотний адаптер стріли

 • 0р.

Підходить для портативних самописів та камер із 1/4 "внутрішньою різьбою, що встановлюються на підставку для мікрофона, штангу стріли або камеру

Основні переваги:

  В закладки

  До порівняння

  Бренд: Rycote

  Артикул: see Product Code(s)

  Де купити
  Поворотний адаптер розроблений для того, щоб вироби з внутрішньою різьбою 1/4 ", тобто портативний аудіореєстратор або камеру могли бути встановлені на 3/8" зовнішню різьбу, підставку для мікрофона або штангу стріли, або бути прикріпленими до гарячого башмака камери. Адпатор виготовлений з пластикових та латунних деталей; він оснащений поворотом на 180 ° для поліпшення зручності використання, а також вбудованим кабельним затиском, призначеним для значного зменшення кабельного шуму.

  Поворотний адаптер Boom можна придбати як самостійно, так і в комплекті з 10-сантиметровим подовжувачем Hot Shoe або з затискачем / адаптером для взуття:

  3/8 "поворотний адаптер стріли + подовжувач гарячого взуття 10 см (047305)
  Поворотний адаптер, що дозволяє виробам із внутрішньою різьбою 1/4 ", тобто портативному аудіореєстратору або камері, бути встановленим на 3/8" зовнішній різьбі, підставці для мікрофона або штанзі стріли, або бути прикріпленим до гарячого башмака камери. Розширення Hot Shoe дозволяє встановлювати на вкладення камери Hot Shoe кілька вкладень.

  3/8 "поворотний адаптер стріли + затискач / адаптер для взуття (047306)
  Поворотний адаптер, що дозволяє виробам із внутрішньою різьбою 1/4 ", тобто переносний аудіореєстратор або камеру, встановлюватись на 3/8" зовнішню різьбу, підставку для мікрофона або штангу стріли, або прикріплюватись до гарячого башмака камери, або його мікрофонний затискач.
  Підходить для портативних самописів та камер із 1/4 "внутрішньою різьбою, що встановлюються на підставку для мікрофона, штангу стріли або камеру