lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

22 мм стерео лобове скло BBG

  • 0р.

Максимальний захист від вітрового шуму в компактній сферичній упаковці Підходить для мікрофонів діаметром хвостовика 22 мм

Основні переваги:

  • Відмінне лобове скло, в меншій упаковці
  • Ідеально підходить для ручних операцій та співбесід
  • Додатковий Windjammer доступний для найбільш вітряних умов

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 011004

Де купити
Створені, щоб запропонувати властивості послаблення вітру повнорозмірного лобового скла у значно меншій упаковці, лобові скла BBG призначені для ковзання на корпусі мікрофона. Це дозволяє мікрофону бути ручним або амортизованим із підвіскою Lyre.

Лобове скло BBG, ідеально підходить для коротких мікрофонів, підходить для низькопрофільних стрілових застосувань, а також для використання в ручних операціях та інтерв’ю. Вони широко використовуються для мікрофонів з цибулинними кінцями та пар мікрофонів ORTF, де максимальний діаметр головки становить 80 мм.

Лобове скло побудовано з того ж матеріалу, що і повнорозмірні модульні лобові скла, але замість кріплення до підвіски мікрофона, лобове скло встановлюється безпосередньо на мікрофон за допомогою втулки, що охоплює корпус мікрофона. Мікрофон проштовхується через втулку, щоб повністю закрити капсулу мікрофона.

Лобове скло складається з двох половин, які можна розділити, щоб вмістити мікрофони з кульовою головкою або конічним корпусом зсередини лобового скла. Для додаткового захисту від вітру доступний пухнастий чохол Windjammer.
Підходить для мікрофонів діаметром хвостовика 22 мм

Висота лобового скла: 140 мм
Довжина лобового скла: 140 мм

Внутрішній діаметр втулки: 22 мм

Максимальне послаблення шуму вітру: 30 дБПошук правильного кляпа Baby Ball буде залежати головним чином від діаметра хвостовика мікрофона. Розмір Baby Ball Gag відповідає діаметру корпусу мікрофона, тобто 22-мм Baby Ball Gag вміщує мікрофон із хвостовиком діаметром 22 мм. Мікрофон кріпиться через неопренову втулку в Ball Gag і повинен бути центральним для найкращого захисту від вітру.

Пошук правильного кляпа Baby Ball буде залежати головним чином від діаметра хвостовика мікрофона. Розмір Baby Ball Gag відповідає діаметру корпусу мікрофона, тобто 20-мм Baby Ball Gag вміщує мікрофон із хвостовиком діаметром 20 мм. Мікрофон кріпиться через неопренову втулку в Ball Gag і повинен бути центральним для найкращого захисту від вітру. Зверніть увагу, максимальний діаметр головки становить 80 мм.