lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

18-см класичний набір-софт (24/25)

  • 0р.

Комплект лобового скла з пінопластового хутра та відкритої комірки, придатний для рушничних мікрофонів, з прорізами не далі 18 см від передньої частини мікрофона та діаметром 24-25 мм.

Основні переваги:

  • Економне вітрове скло, яке є досить жорстким, щоб витримати ENG та запис місця
  • Простий у використанні стандартний у всьому світі телевізор
  • Високоякісне лобове скло та монтаж ударів за доступною ціною

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 033353

Де купити
Комплект лобового скла Softie включає лобове скло Sofite, амортизатор Lyre та ручку пістолета. Разом ця система забезпечує швидке, просте, надійне та економічно вигідне лобове скло та амортизатор для жорстких умов сучасного ENG та запису місця.

Лобове скло Softie
Softie - це лобове скло з пінопласту з відкритою ячейкою та вбудованим хутряним покривом. Softie зменшить шум вітру до 40 дБ і є стандартним в усьому світі в галузі мовлення. Лобові скло Softie доступні у великому діапазоні розмірів, щоб відповідати найпопулярнішим дробовим мікрофонам.

І акустична піна, і синтетичне хутро виготовляються з матеріалів, спеціально розроблених і виготовлених для цієї мети, і в результаті пропонують дуже добре зменшення шуму вітру без будь-якого негативного впливу на високу частоту. Крім того, піна не сприйнятлива до ультрафіолетових променів або пошкодження вологою, що надає цьому продукту велику довговічність.

Передові матеріали, клеї та техніка складання - все це робить Softie надзвичайно міцним продуктом, який забезпечує чудовий захист від вітру в найсуворіших умовах.

Softie Lyre Mount
Цей універсальний амортизатор у комплекті з пістолетною рукояткою використовує запатентовану систему Lyre, щоб забезпечити повну ізоляцію від шумів та маніпуляцій з кабелем. Кріплення Softie Lyre має м’який захват, влитий у затиск, який надійно тримає мікрофон, запобігаючи ковзанню та скручуванню. Ліри надзвичайно міцні і практично не ламаються, оскільки не використовують еластичні або гумові компоненти, схильні до зносу.

Кріплення Softie Lyre постачається з легкою ручкою пістолетної ручки. Пістолетна ручка має додатковий елемент універсальності, оскільки вони мають 3/8-дюймовий різьбовий фітинг для використання зі штангою. Для клієнтів, яким потрібне кріплення на камеру, або гарячим башмаком, або різьбою ¼ ”, дивіться наше відео InVision асортимент, який використовує однакове кріплення Lyre.

У комплект Softie також входить софтті-кабель довжиною 40 см: 3-контактний XLR, позолочений, Mogami, кабель Ultra Soft 5.0 мм.
Лобове скло з хутра та пінопласту з відкритою ячейкою, придатне для рушничних мікрофонів, з прорізами не далі 18 см від передньої частини мікрофона та діаметром 24-25 мм.

Діаметр мікрофона: 24-25 мм
Внутрішня довжина лобового скла: 180 мм
Загальна довжина лобового скла: 205 мм
Діаметр гуми: 70мм
Загальний діаметр: 120 мм
Довжина хутра: 25 мм
Колір хутра: сірий

Максимальне послаблення шуму вітру: 25 дБ

Пошук правильного накладного лобового скла залежатиме від типу, довжини та діаметра мікрофона. Накладні лобові скла призначені для циліндричних мікрофонів рушниць діаметром від 19-25 мм.

Щоб будь-яке лобове скло працювало ефективно, воно повинно охоплювати всі порти мікрофона. Тому 12-сантиметрове лобове скло підходить для рушничних мікрофонів із прорізами не далі 12 см від передньої частини мікрофона.

Діаметр мікрофона також є ключовим, оскільки припасування повинно бути щільним, щоб досягти гарної герметичності. Накладні лобові склопакети Rycote бувають із фітингами трьох діаметрів, універсальними (19-25 мм), стандартними (19-22 мм) або великими (24-25 мм).


Sennheiser MKH 60 РЧ-конденсаторний мікрофон із використанням симетричної капсули. Він має трансформаторний, повністю плаваючий збалансований вихід. Він має перемикається, ...
Sony ECM 672 Суперкардіоїдний короткозарядний електретний конденсаторний мікрофон. Він має двопозиційний фільтр низького різання та індикатор стану акумулятора. Це є ...