lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

12см класичний набір-софт (19/22)

  • 0р.

Накладне хутро та вітрове скло з пінопластової піни, що підходить для рушничних мікрофонів, з прорізами не далі 12 см від передньої частини мікрофона та діаметром 19-22 мм.

Основні переваги:

  • Економне вітрове скло, яке є досить жорстким, щоб витримати ENG та запис місця
  • Простий у використанні стандартний у всьому світі телевізор
  • Високоякісне лобове скло та монтаж ударів за доступною ціною

В закладки

До порівняння

Бренд: Rycote

Артикул: 033332

Де купити
Комплект лобового скла Softie включає лобове скло Sofite, амортизатор Lyre та ручку пістолета. Разом ця система забезпечує швидке, просте, надійне та економічно вигідне лобове скло та амортизатор для жорстких умов сучасного ENG та запису місця.

Лобове скло Softie
Softie - це лобове скло з пінопласту з відкритою ячейкою та вбудованим хутряним покривом. Softie зменшить шум вітру до 40 дБ і є стандартним в усьому світі в галузі мовлення. Лобові скло Softie доступні у великому діапазоні розмірів, щоб відповідати найпопулярнішим дробовим мікрофонам.

І акустична піна, і синтетичне хутро виготовляються з матеріалів, спеціально розроблених і виготовлених для цієї мети, і в результаті пропонують дуже добре зменшення шуму вітру без будь-якого негативного впливу на високу частоту. Крім того, піна не сприйнятлива до ультрафіолетових променів або пошкодження вологою, що надає цьому продукту велику довговічність.

Передові матеріали, клеї та техніка складання - все це робить Softie надзвичайно міцним продуктом, який забезпечує чудовий захист від вітру в найсуворіших умовах.

Softie Lyre Mount
Цей універсальний амортизатор у комплекті з пістолетною рукояткою використовує запатентовану систему Lyre, щоб забезпечити повну ізоляцію від шумів та маніпуляцій з кабелем. Кріплення Softie Lyre має м’який захват, влитий у затиск, який надійно тримає мікрофон, запобігаючи ковзанню та скручуванню. Ліри надзвичайно міцні і практично не ламаються, оскільки не використовують еластичні або гумові компоненти, схильні до зносу.

Кріплення Softie Lyre постачається з легкою ручкою пістолетної ручки. Пістолетна ручка має додатковий елемент універсальності, оскільки вони мають 3/8-дюймовий різьбовий фітинг для використання зі штангою. Для клієнтів, яким потрібне кріплення на камеру, або гарячим башмаком, або різьбою ¼ ”, дивіться наше відео InVision асортимент, який використовує однакове кріплення Lyre.

У комплект Softie також входить софтті-кабель довжиною 40 см: 3-контактний XLR, позолочений, Mogami, кабель Ultra Soft 5.0 мм.
Підходить для маленьких діафрагмових конденсаторних мікрофонів з прорізами на відстані не більше 12 см від передньої частини мікрофона та діаметром 19-22 мм.

Діаметр мікрофона: 19-22 мм
Внутрішня довжина лобового скла: 120 мм
Загальна довжина лобового скла: 145 мм
Діаметр гуми: 70мм
Загальний діаметр: 120 мм
Довжина хутра: 25 мм
Колір хутра: сірий

Максимальне послаблення шуму вітру: 25 дБ

Пошук правильного накладного лобового скла залежатиме від типу, довжини та діаметра мікрофона. Накладні лобові скла призначені для циліндричних мікрофонів рушниць діаметром від 19-25 мм.

Щоб будь-яке лобове скло працювало ефективно, воно повинно охоплювати всі порти мікрофона. Тому 12-сантиметрове лобове скло підходить для рушничних мікрофонів із прорізами не далі 12 см від передньої частини мікрофона.

Діаметр мікрофона також є ключовим, оскільки припасування повинно бути щільним, щоб досягти гарної герметичності. Накладні лобові склопакети Rycote бувають із фітингами трьох діаметрів, універсальними (19-25 мм), стандартними (19-22 мм) або великими (24-25 мм).


Audio-Technica AT 4073a (BP4073) Щоб отримати додаткову інформацію про цей мікрофон, відвідайте веб-сайт Audio-Technicas за адресою http://www.audio-technica.com/world_map/.
Audio-Technica AT 875 (AT875R) Щоб отримати додаткову інформацію про цей мікрофон, відвідайте веб-сайт Audio-Technicas за адресою http://www.audio-technica.com/world_map/.
Audio-Technica AT 877 Щоб отримати додаткову інформацію про цей мікрофон, відвідайте веб-сайт Audio-Technicas за адресою http://www.audio-technica.com/world_map/.
DPA 4017 Легкий короткий гвинтівковий мікрофон для спортивних споруд, кіно та телебачення тощо. Він має широкий динамічний діапазон і хороший ...
Скіпс CMIT 5 Дуже якісний мікрофон із короткою рушницею. Це дає надзвичайно низьке забарвлення для позаосних звуків у порівнянні з більшістю перешкод ...
Sennheiser MKH 8060 + MZF + MZX Щоб отримати додаткову інформацію про цей мікрофон, відвідайте веб-сайт Sennheisers за адресою http://en-uk.sennheiser.com
Sennheiser MKH 8060 + MZL Щоб отримати додаткову інформацію про цей мікрофон, відвідайте веб-сайт Sennheisers за адресою http://en-uk.sennheiser.com
Sennheiser MKH 8060 + MZX Будь то художній фільм, документальний фільм, зйомки на відкритому повітрі або кіностудія, MKH 8060 забезпечить звук високої якості для ...
Sony ECM 673 Sony ECM-673 - це короткий дробовик, електретний конденсаторний мікрофон, який забезпечує чудові звукові якості у польових умовах та в студії ...
Sony ECM 674 Доступний мікрофон з дробовиком. Він підходить для роботи з визначення місця розташування, особливо для використання з відеокамерами. Потужність ...