lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Затиск TwistGrip універсальний для смартфонів

  • 0р.
  • Розширює потенціал будь-якого смарфона
  • Легка у використанні рухливий затиск і його фіксатор
  • Універсальні кріплення для світла і штатива
  • Тонкий і зручний за формою, портативний
  • Високоякісні матеріали - повністю вироблено в Італії

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MTWISTGRIP

Колекція: Twistgrip

Де купити

TwistGrip - універсальний преміум затиск для смартфона від Manfrotto, спеціально розроблений для всіх користувачів смартофон, хто цікавиться мобільного фотографією і бажають збільшити потенціал свого девайса.

Затиск зміцнює будь-який смартфон до будь-якої опори, виступаючи в якості бази модульної фотосистеми. Різьба 1/4 '' і кріплення '' холодний башмак '' дозволяють використовувати TwistGrip у всіляких конфігураціях і з різними фотоаксесуарів, які допоможуть вам в отриманні кращих результатів зйомки.

Його міцний і надійний алюмінієвий корпус і високоякісна конструкція повністю зроблені в Італії і гарантують надійну підтримку смартфона під час фото- або відеозйомки: ручка фіксатора надійно блокує смартфон в потрібній позиції після декількох простих дій.

Завдяки його унікальним формою і функцій, TwistGrip є одним з найбільш зручних аксесуарів для смартфона: його стильний зовнішній вигляд, тактильна обробка, компактна форма і незліченні програми не тільки роблять його портативним і дуже універсальним, але і реальним задоволенням у використанні.

Характеристики
Колекція Twistgrip
Вага 0.08 kg
Довжина в складеному вигляді 1.8 cm