lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Xume тримач фільтра 77 мм

  • 0р.
  • Миттєво міняйте фільтри в будь-якому положенні
  • Не треба нічого підганяти за розміром, безпечно для обладнання
  • Для будь-яких круглих фільтрів: ND, CPL, UV, захисних
  • Красива обробка ідеально поєднується з обладнанням
  • Потрібен адаптер для об'єктива Manfrotto Xume діаметром 77мм

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MFXFH77

Де купити

Система кріплення фільтрів Manfrotto XUME дозволяє моментально встановлювати фільтри на будь-який об'єктив, в будь-якому положенні. Ця запатентована система - найшвидше і зручне рішенням для фотографів і відеографів, які використовують фільтри: не треба нічого стикувати, немає необхідності міняти компоненти, і система абсолютно безпечна для вашого обладнання.

Система кріплення фільтрів Manfrotto XUME складається з двох основних частин, власника фільтра і адаптера для об'єктива. Встановіть їх відповідно на фільтр і на об'єктив, і завдяки магнітному кріпленню вони моментально з'єднаються, позбавивши вас від необхідності трудомісткого прикручування / відкручування.

Тримач для фільтра системи Manfrotto XUME діаметром 77 мм має гарну якісну обробку, і при установці на фільтр такого ж діаметру він стає інтегрованою частиною фотопристроїв. Він сумісний з будь-якими круглими фільтрами, включаючи широку лінійку фото фільтрів Manfrotto. Для використання власника для фільтра необхідний адаптер для об'єктива системи кріплення Manfrotto XUME такого ж діаметру.

Характеристики
Attachment Type Thread
Filter Adapter Type Filter Holder
Вага 0.006 kg
Діаметр фільтра 77 mm
Матеріал Алюміній
Товщина 3.1 mm