lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Xume адаптер для об'єктива 82 мм

  • 0р.
  • Миттєво міняйте фільтри в будь-якому положенні
  • Не треба нічого підганяти за розміром, безпечно для обладнання
  • Для будь-яких круглих фільтрів: ND, CPL, UV, захисних
  • Красива обробка ідеально поєднується з обладнанням
  • Потрібно тримач фільтра Manfrotto Xume діаметром 82мм

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MFXLA82

Де купити

Швидкоз'ємні магнітні адаптери Manfrotto XUME дозволяють моментально встановлювати фільтри на будь-якому об'єктиві, в будь-якому положенні. Ця запатентована система - найшвидше і зручне рішенням для фотографів і відеографів, які використовують фільтри: не треба нічого стикувати, немає необхідності міняти компоненти, і система абсолютно безпечна для вашого обладнання.

Система кріплення фільтрів Manfrotto XUME складається з двох основних частин, власника фільтра і адаптера для об'єктива. Встановіть їх відповідно на фільтр і на об'єктив, і завдяки магнітному кріпленню вони моментально з'єднаються, позбавивши вас від необхідності трудомісткого прикручування / відкручування. Адаптер для об'єктива системи Manfrotto XUME діаметром 82 мм має гарну якісну обробку, і при установці його на ваш об'єктив такого ж діаметру ви отримуєте єдине незбиране фотопристроїв. Для використання адаптера для об'єктива необхідний утримувач фільтра системи кріплення Manfrotto XUME такого ж діаметру.

Для подальшого захисту ви можете укомплектувати свій об'єктив кришкою системи Manfrotto XUME. Цей продукт не зашкодить камеру або об'єктив, а також не вплине на роботу механізму фокусування, карт пам'яті, драйверів або іншої електроніки.

Характеристики
Attachment Type Thread, Magnetic
Filter Adapter Type Lens Adapter
Вага 0.01 kg
Діаметр фільтра 82 mm
Матеріал Алюміній
Товщина 5.3 mm