lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

StandPoint for Google Pixel 4

  • 0р.
  • Чохол для телефону із вбудованими алюмінієвими штативами
  • Чудово підходить для створення контенту вільних рук або астрофотографії
  • Сумісний з більшістю бездротових зарядних колодок
  • Розроблено для Google Pixel 4
  • Захисний чохол запобігає подряпинам і пошкодженням

В закладки

До порівняння

Бренд: Joby

Артикул: JB01648-BWW

Де купити

ВСТАНОВИТИСЯ!

Уявіть чохол для телефону із вбудованим штативом. Подумайте, наскільки легше було б робити знімки селфі, вести відеоблогі, відеочати чи переглядати фільми. Ну, воно існує! StandPoint для Google Pixel 4 - це перший захисний чохол для телефону із вбудованими алюмінієвими ніжками штатива. Створення та обмін вмістом стало набагато простішим… та ще цікавішим!

StandPoint дозволяє вам займатися творчістю та насолоджуватися створенням вмісту на льоту. Ви повністю контролюєте свою творчість! Зробіть свій власний стрибковий знімок або захопіть себе в цьому ідеальному світлі, не покладаючись на те, що інші роблять це за вас. Просто розкладіть ноги штатива перед використанням і BOOM! Ви вільні від рук і готові створити або поділитися цим вбивчим вмістом.

Виберіть свій кут! Індивідуальне регулювання ніг дозволяє легко створювати різні перспективи зйомки, забезпечуючи повний творчий контроль. Якщо вам потрібна астрофотографія , насолоджуйтесь додатковим кутом назад, щоб зафіксувати епічне зоряне небо. Нахиліть його вгору або вниз, зробіть високим або низьким. До того ж гумові кінчики ніжок забезпечують стабільність - так що ваш телефон не буде ковзати, стоячи.

А якщо у вас бездротова зарядка , StandPoint сумісний. Просто розгорніть ноги штатива і покладіть його на майданчик.

Технічні характеристики
Вага 0.06 kg
Колір Black/Red
Матеріал Aluminum, Polycarbonate PC, Silicone
Основний колір Black
Розміри 1.47 x 7.2 x 15.2 cm