lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Smart Stabilizer

  • 0р.
  • Ідеально підходить для відео без тремтіння за допомогою смартфона
  • Телескопічна ручка, що розширюється до 7 дюймів
  • Пейзаж і портрет
  • Спеціальний додаток `` Розумний стабілізатор '' для відстеження обличчя / об'єкта
  • Міні-штатив, сумка для перенесення та інші аксесуари в комплекті

В закладки

До порівняння

Бренд: Joby

Артикул: JB01656-BWW

Де купити

РІВНЕМ ВИЩЕ!

Отримайте відео без тремтіння за допомогою інтелектуального стабілізатора JOBY. Це найкращий тривісний смартфон для влогерів та творців контенту. Завдяки інтелектуальному стабілізатору ви зможете отримувати стабільні відеозаписи незалежно від того, в якому творчому просторі ви перебуваєте. Не обмежуйтесь своїм спорядженням! Дайте собі свободу стрибати, бігати, крутитися, пропускати та рухатись - Розумний стабілізатор забезпечить ваші відео рівним та шовковистим рівнем.

Користуватися ним просто... просто виберіть один із чотирьох режимів і почніть запис! Виберіть «панорамування», щоб зробити свої епічні широкоформатні кадри; перемкніть його на «замок», щоб він залишався стабільним, поки ви розповідаєте історію; “Follow” ідеально підходить для того, щоб взяти глядачів у пригоду; і "автоповорот" відстежує кожен ваш рух, змушуючи вас зосередитися на розвазі!

Розумний стабілізатор надзвичайно компактний і легкий. Він має телескопічну ручку, яка поширюється на 7 дюймів , що полегшує ідеальне оформлення селфі або групових фотографій. Він також може підтримувати телефони в альбомному та портретному режимах ! Кнопки карданного підвісу дозволяють легко та швидко керувати поворотом осі, вибором режиму та камерою вашого смартфона.

Спеціальний додаток Smart Stabilizer дозволяє підключити карданний підвіс до смартфона через Bluetooth. Він навіть може виконувати відстеження обличчя та об’єктів, динамічні знімки часу та панорамні кадри!

Розумний стабілізатор JOBY триває до 10 годин , і ви можете заряджати телефон через карданний блок за допомогою кабелю, що входить у комплект. Крім того, він постачається зі штативом, сумкою та ремінцем для зап’ястя - отже, ви повністю готові!

Технічні характеристики
Вага 0.428 kg
Живлення від (батареї) Built-in rechargeable battery 1300 mAH 7.4-8.4V
Зєднання Bluetooth
Зміст продукту Gimbal, Carrying bag, Wrist strap, Tripod, Micro USB charging cable, Micro to Micro cable, Micro to Lightning cable, Micro to Type C cable, User Manual, Quick Setup Card
Корисне навантаження 0.21 kg
Кут кочення 320 °
Кут нахилу 320 °
Кут панорамування 320 °
Мінімальна робоча температура -10 °C
Максимальна робоча температура 45 °C
Максимальне розширення 0-18.3 cm
Режим зарядки Micro USB
Розміри 11.05 x 11.8 x 32.3 cm
Сертифікати CA PROP65; FCC (ID: 2AQK5-JB01656)
Сумісність зі смартфонами 8.4 cm maximum phone width
Час роботи акумулятора Up to 10 hours