lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Pro Scrim All In One комплект 1.1 x 2м Medium

  • 0р.
  • Створено для креативних творців контенту
  • Легкий універсальний професійний комплект для управління освітленням
  • Ультрашвидке час збирання
  • Ідеальне рішення для роботи на локаціях
  • Легко складається розміщується в доданий кейс для перенесення

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MLLC1201K

Де купити

Комплект Manfrotto Pro Scrim All In One Kit розміру Medium 1,1м x 2м включає: 1 легку раму, 3 текстильних полотна (чорний, двосторонній срібний / білий на відображення і розсіювач на 1,25 ступені), 2 тримачі grip head, 2 кріплення « вуха »і кейс для перенесення.

Pro Scrim All In One включає в себе всі основні компоненти, необхідні для творців творчого контенту, щоб керувати освітленням шляхом відображення, розсіювання і створення тіні прапором. І все це за допомогою одного компактного і легко транспортується комплекту, який ідеально підходить для вимогливих професіоналів, які хочуть зберегти свої творчі можливості, залишаючись при цьому максимально легкими і портативними при роботі в поїздках.

Комплект легко складається і поміщається в жорсткий кейс для перенесення вражаючих компактних розмірів: в складеному вигляді всього 102 x 24 x 19 см, що робить його надзвичайно портативним.

Час збірки цього комплекту, що змінює правила гри, займає всього кілька хвилин завдяки швидко легкій алюмінієвій рамі з внутрішнім еластичним шнуром, що забезпечує цілісність всієї конструкції. Інноваційні затискачі на тканинних полотнах - додаткова економія часу, оскільки вони дозволяє швидко і легко закріпити тканину прямо на рамі. Заміна на альтернативне покриття не може бути простіше: просто відключіть тканину, а потім закріпіть інше полотно прямо на рамі, уникнувши повторної трудомісткою збірки з еластичним шнуром. Крім того, в кейсі внутрішнє відділення закривається на блискавку, а ремені-липучки надійно утримують всі компоненти на місці, готовими до наступної зйомці.

Ще в комплект входять міцні кріплення «вуха» кінематографічного стилю, закріпіть їх з обох сторін рами і потім помістіть в сталеві власники grip head. Після цього раму можна розташувати там, де вона потрібна, розмістивши її на будь-якій парі міцних освітлювальних стійок з втулкою 16 мм.

Ці надзвичайно універсальні комплекти управління освітленням напевно вразять уяву сучасних іміджмейкерів. Їх компактний форм-фактор, надшвидкий час установки і інноваційний дизайн спрощують перенесення важливих інструментів з управління світлом в різних світлових умовах, відкриваючи додаткові творчі можливості.

Комплекти доступні в чотирьох розмірах; Small 1,1м x 1,1м, Medium 1,1м x 2м, Large 2м x 2м і Extra Large 2,9м x 2,9м.

Характеристики
Вага 8.2 kg
Матеріал Синтетична тканина
Продукт - висота 200 cm
Продукт - довжина 110 cm