lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Neotec штатив алюм., 3 секц. без голови

  • 0р.
  • Запатентований мехнізм швидкого (ра) складання з блокуванням
  • 4 переднастроєних кута ніг для стабільної основи на будь-якій висоті
  • Переносний ремінь може бути підтримкою для противаги
  • Водонепроникність до 18 '' за рахунок герметизації нижньої секції
  • 2-секційна центр. колона для нижніх або стандартних ракурсів

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: 458B

Де купити

Дивно швидкий і простий у використанні штатив Neotec з інноваційним механізмом швидкого розкладання і складання: досить потягнути кожну ногу вниз, щоб відкрити і автоматично заблокувати її в будь-якому положенні без необхідності затягувати або ослабляти будь-які гвинти, рукоятки або важелі. Щоб скласти штатив необхідно натиснути кнопку розблокування механізму і засунути ноги штатива до закриття. Завдяки поєднанню високої корисного навантаження, великому діапазону робочої висоти і повного спектру професійних можливостей він ідеальний для роботи в складних умовах на локаціях. Штатив має вбудовану ручку для перенесення; двосекційну центральну колону для зйомки, як в звичайному положенні, так і з низьких ракурсів. Ноги штатива мають чотири фіксованих кута відхилення. Крім того, їх '' перевернута '' конструкція захищає штатив від попадання бруду всередину.

Характеристики
Бульбашковий рівень (кількість) 1
Вага 2.95 kg
Вага безпечної корисного навантаження 8 kg
Верхнє кріплення 3/8″ винт
Діаметр верхнього диска 60 mm
діаметр труб ніг 22, 25, 28 mm
Довжина в складеному вигляді 64 cm
Колір Черный
Кріплення Easy Link Нет
кут розстановки ніг 25°, 43°, 73°, 90°
Мінімальна висота 10 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 156 cm
максимальна висота (без центральної колони) 131 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Алюміній
Секції ніг 3
Тип ніг Одинарные
Тип фіксатора ніг Self Lock
центральна колона Скользящая
Штативная сумка в комплекті none

Характеристики

лауреат

лауреат

чотири кути ніг 190-055

Чотири попередньо незалежних кута розстановки ніг забезпечують штатива універсальність і свободу позиціонування, дозволяючи встановлювати його у всьому діапазоні висот від заявленої мінімальної до максимальної. Кроковий механізм з пружинним натягуванням забезпечує стійкість на всіх чотирьох кутах.

професійна центральна колона 190-055

Запатентована модель PRO має унікальну конструкцію, яка дозволяє використовувати центральну колону горизонтально, як довгу штангу, або вертикально, як звичайним чином, так і вгору ногами. При використанні в горизонтальному положенні її можна обертати навколо штатива в межах 360 °, що корисно для макрозйомки, зйомки з низьких ракурсів, вибору крайніх точок рівноваги і роботи зі зміщенням від центру. Це також перетворює штатив в корисний аксесуар для фотографів-візочників, які можуть сидіти збоку шатіва, а не позаду нього, і тим самим перебувати набагато ближче до видошукача камери.

швидка центральна колона

«Швидка» центральна колона легко і швидко звільняється і регулюється. Однак повністю висунута центральна колона знижує жорсткість дуже стійкого штатива, тому в звичайних умовах центральну колону слід використовувати тільки для тонкого регулювання висоти, або в особливих випадках, коли додаткова висота компенсує деяке ослаблення жорсткості.

ручка для перенесення

Вхідна в комплект ручка для перенесення робить штатив більш зручним при транспортуванні зручно залишаючись прикріпленою, але не заважає під час роботи

міцна повністю металева конструкція

Міцна повністю металева конструкція

Ттрёхгранная колона

тригранна колона

незалежні кути ніг

Кожна нога може бути встановлена на різний кут, що забезпечує гнучкість позиціонування і допомагає розташовувати знімальне обладнання над центром тяжіння штатива.

світовий пріоритет Manfrotto

Світовий пріоритет Manfrotto

рухливе сполучна кільце

Фиксируемое рухоме кільце, що з'єднує розпірку з центральною колоною, дозволяє встановлювати ноги штатива під різними кутами, щоб збільшувати стійкість або зменшувати займану площу