lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

National Geographic Earth Explorer накладка плечова

  • 0р.
  • Ідеальна плечова накладка для вашої сумки-мессенджера
  • Підходить для плечових ременів сумок з колекції Earth Explorer
  • Легко і швидко кріпиться
  • Виготовлено з міцних, зносостійких матеріалів
  • Виготовлено відповідно до світових стандартів якості

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: NG 7300

Колекція: Earth-Explorer

Де купити

Налаштуйте вашу сумку для камери в одну мить. Продумана плечова накладка National Geographic Earth Explorer виконана для плечових сумок і месенджерів. Зроблена спеціально, щоб забезпечити вам додатковий комфорт при перенесенні вашого обладнання, ця новаторська швидкороз'ємна плечова накладка перетворює будь-який ремінь у зручний для вас рішення.

Її можна закріпити на ремені за мить, тому ви можете взяти його з собою, куди б ви не відправилися, і при необхідності прикріпити її до ременя тієї сумки, яка вам знадобиться в цей день. Вам ніколи не доведеться витрачати час на те, щоб закріпити накладку завдяки простий заселке і інтуїтивно зрозумілому дизайну. Накладка підходить для будь-якої сумки Earth Explorer, що робить її зручною і універсальною.

Всього кілька простих рухів - і комфорт вам забезпечений, так як накладка допомагає полегшити тиск на спину і плечі. Вона також спрощує перенесення більш важкого спорядження, і так само, як і всі в асортименті National Geographic Earth Explorer, вона виготовлена з міцних якісних матеріалів, що робить її довговічною навіть при інтенсивному використанні.

Характеристики
Колекція Earth-Explorer
Вага 0.08 kg
Тип сумки Поясные сумки