lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Nano Plus стійка

  • 0р.
  • Вражаюча навантаження 4 кг
  • Ідеально підходить для легкого світлового обладнання
  • Компактний розмір в складеному вигляді - 52 см
  • Корисна вирівнює нога для нерівній поверхні
  • Втулка 16мм з різьбленням 3/8 "і знімним адаптером 1/4"

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: 5002BL

Де купити

Стійка Nano Plus - міцна стійка Nano Manfrotto, створена спеціально для найвимогливіших творців контенту, що працюють в студії або на локаціях.

При значній максимальному навантаженні в 4 кг в розкладеному вигляді Nano Plus комфортна і безкомпромісна в роботі з новітнім портативним світловим обладнанням, включаючи спалаху або LED світильники навіть в поєднанні з модифікаторами світла, що дозволяє вам зосередитися на своїй творчості.

Компактна довжина в складеному вигляді в 52 см робить Nano Plus ідеальним варіантом для творчих людей. Портативна опора для світла Nano Plus стабільна і надійна. Вона легко поміщається в кишеню для штатива на бічній частині більшості сумок для камери, що дозволяє зібрати повний комплект світлового обладнання для виїзних зйомок або в подорож і залишатися без нічого.

Nano Plus оснащена корисною вирівнює ногою, що забезпечує стабільну вертикальну опору для світла навіть в складних умовах, таких як нерівна місцевість, приховані вулички міста і навіть скелясті схили. Ця універсальна стійка для має кілька варіантів кріплення, включаючи 16-міліметрову втулку з різьбою 3/8 '' плюс знімний різьбовій адаптер 1/4 '', забезпечуючи надійне кріплення для широкого спектра світлового обладнання.

Ще одна велика перевага Nano Plus - максимальна висота 197 см, що дозволяє користувачам розміщувати освітлювальні прилади на комфортному для зйомки рівні.

Характеристики
Вага 1.35 kg
Вантажопідйомність при максимальному подовженні 3 kg
Верхнє кріплення 1/4″ винт, 3/8″ винт
Вирівнююча нога 1
Діаметр колони 29, 26, 23, 20, 16 mm
Довжина в складеному вигляді 52 cm
З повітряної амортизацією No
Колір Черный
Корисне навантаження 4 kg
Мінімальна висота 52 cm
макимальний діаметр ніжок 105 cm
Максимальна висота 197 cm
Матеріал бази Алюміній
Матеріал колони Алюміній
Поперечна секція ніг rectangular
Розмір ніг стійки 15x6 mm
Секції ніг 5