lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Mountaineer 2 штатив карбоновий і 3-осьова рідинна голова

  • 0р.
  • Ідеально збалансована висота з 3-осьовий рідинної головою
  • Рідинні картриджі для плавного руху без гальмувань
  • У комплекті прогумована майданчик, сумісна з Arca-swiss
  • Карбонові штанги Carbon eXact
  • Селектор нахилу кута і замки G-lock Ultra для швидкої роботи

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GK2542-F3W

Де купити

Карбоновий штатив Gitzo Mountaineer з 3-осьовий рідинної головою Gitzo 3 Way Fluid Head розроблені для забезпечення точного і універсального позиціонування камери.
Ідеально підходить для: фотографів-пейзажистів, яким потрібне точне кадрування і відточена композиція; Студійні фотографів, яким необхідна виточена вивірена композиція; фотографів-архітекторів, які експериментують з ракурсами для досягнення різних творчих перспектив. Голова пропонує велику універсальність в роботі, а також точне кадрування для творчої фотографії.
Голова Gitzo 3 Way Fluid Head має жорсткий і надлегкий магнієвий корпус, важить менше 1 кг і може безпечно витримувати корисне навантаження до 13 кг. Запатентовані висувні ручки роблять її ідеальною головою для знімальних пригод на природі. Оснащена окремим рідинним картриджем для кожної осі. Забезпечує плавні і рівномірні руху без затримок. Її ергономічні ручки дозволяють акуратно і без зусиль створювати композицію.
Вона оснащена швидкознімним держателем, за допомогою якого майданчик (включаючи прогумовану пластину 7 см, сумісну з Arca-Swiss, в комплекті) може бути легко знята. Ширину швидкоз'ємного власника можна відрегулювати за допомогою бічного гвинта, щоб він був сумісний з іншими майданчиками. Щоб зафіксувати майданчик (і камеру), досить одного сильного натискання на швидкознімний держатель. Крім того, новий власник майданчиків, що повертається на 90 °, забезпечує більшу гнучкість при роботі і вибудовуванні композиції. Він не тільки допомагає перемикатися з портретної орієнтації на альбомну, а й спрощує зйомку зверху і знизу. Це обертання запобігає зіткнення зі штативами, такими як Systematic, які оснащені більшої хрестовиною.
Продуманий обертається бульбашковий рівень підтримує точне позиціонування камери по всіх осях. Рівень можна легко змінити відповідно до положення камери. 3-осьова рідинна голова розроблена в безпрограшно елегантному і мінімалістичному стилі Gitzo, який представляє собою галузевий стандарт якості. Голова ідеально поєднується зі штативом Mountaineer. Штанги Carbon eXact мають максимальну жорсткість і стабільність для чіткого зображення, оптимізований склад для кожного розміру штанги. Разом з головою 3-Way Fluid Head це ідеальний комплект для фотографа.

Характеристики
Быстросъемная система Да
Вага 2.64 kg
Верхнє креплення 1/4″ винт, 3/8″ винт
Вес безпечної полезної навантаження 13 kg
Діаметр бази 60 mm
Діаметр верхнього диска 60 mm
Діаметр шарового шарніра 60 mm
Длина в сложенном виде 67.6 cm
Креплення Easy Link Нет
Мінімальна висота 26.6 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 177 cm
максимальна висота (без центральної колони) 149 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Алюминий, Карбон eXact, Магний
Наклон вперед -70° / +90°
Независимая наклонная ручка Yes
Незалежна ручка горизонтального панорамирования Yes
Панорамне врачення 360 °
Поперечный наклон -30° / +90°
Пузирьковый уровень (кол-во) 1
Секції ніг 4
Серія 2
Система для наклонів ОТСУТСТВУЕТ
Система для панорамирования ОТСУТСТВУЕТ
Тип голови 3-осевая голова
Тип ног Одинарные
Тип площадки GS5370DR
Тип фіксатора ніг Twist Lock
угол розстановки ніг 23°, 55°, 83°
Цвіт Нуар декор
центральна колонна Скользящая
Штативна сумка в комплекті NONE