lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Manfrotto FX хромакей 4x2.9м комплект синій

  • 0р.
  • Найбільший багаторазовий фоновий комплект хромакея
  • ультрашвидкий збірка
  • Ідеально підходить для роботи на локаціях
  • Величезна робоча поверхня, невеликий розмір в упаковці
  • Легко складається в прикладену сумку для перенесення

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MLBG4301KB

Колекція: ChromaKeyFXBackground

Де купити

Комплект синього хромакея Manfrotto Chroma Key FX Background Kit Blue включає в себе: три алюмінієві рами надшвидкої збірки, один затиск на синьому тканинному тлі, чотири шарнірних затиску, дві натяжні планки і одну м'яку сумку для перенесення.
Chroma Key FX Background - це універсальний портативний фонове рішення від Manfrotto, призначене для найвимогливіших і активних творців контенту, відеооператорів і кінематографістів.

Володіючи вражаючими габаритами: 4 м в ширину і 2,9 м у висоту і робочою площею фону 11,2 м² (розміри тканинного покриття 3,9 x 2,8 м), фон Manfrotto Chroma Key FX - найбільший універсальний хромакей багаторазового використання з наявних комплектів фонів. Велика площа поверхні робить його ідеальним для використання при зйомці під широким кутом і з низького ракурсу, а також об'єктів, що рухаються, які було б складно зняти з меншою поверхнею. Можливість багаторазово використовувати цей комплект робить його безцінним активом в вашому знімальному наборі і окупає вкладені кошти.

Цей портативний фоновий комплект легко і швидко складається в зручну сумку для перенесення. Його розмір в складеному вигляді напрочуд компактний - всього 103 x 30 см, а вага всього 9,8 кг, завдяки чому фон Chroma Key FX легко носити і зручно використовувати для роботи на різних локаціях.
Що складається з трьох жорстких, але легких алюмінієвих секцій в поєднанні з чотирма шарнірними зажимами, фон Chroma Key FX можна встановлювати незалежно, регулюючи положення зовнішніх рам для створення ефекту огибания, або його можна притулити до стіна, щоб використовувати всю ширину системи.

Через рами проходить еластичний шнур, який забезпечує надшвидку збірку і запобігає втраті будь-яких компонентів, коли комплект упакований. Дві входять в комплект планки натягу гарантують, що фон буде туго натягнутий і не помнеться, що вкрай важливо для постпродакшену. Весь фоновий набір готовий до роботи всього за десять хвилин, а ви витрачаєте менше часу на підготовку і фокусуєтесь на зйомці.

Вхідна в комплект тканину Chroma Key оснащена унікальною інноваційною системою затискачів, яка дозволяє швидко і легко закріпити її безпосередньо на рамі, створюючи гладкий і безшовний фон. Зелені і сині тканинні фони доступні окремо і забезпечують альтернативну поверхню в залежності від сценарію або об'єкта, що робить цей комплект адаптованим і універсальним в різних знімальних ситуаціях.

Можна користуватися в зеленому і синьому кольорі. Тканинні фони доступні окремо для користувачів, які хочуть використовувати обидва кольору Chroma Key Green і Blue.

Характеристики
Колекція ChromaKeyFXBackground
Length 290 m
Width 400
Вага 11 kg
Колір Chroma Blue
Матеріал Синтетична тканина