lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Manfrotto FX хромакей 4x2.9м фон синій

  • 0р.
  • Фон для комплекту хромакея Chroma Key FX
  • Найбільший багаторазовий фоновий комплект хромакея
  • ультрашвидкий збірка
  • Ідеально підходить для роботи на локаціях
  • Величезна робоча поверхня, невеликий розмір в упаковці

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MLBG4301CB

Колекція: ChromaKeyFXBackground

Де купити

Manfrotto Chroma Key FX Background Cover Blue включає в себе синій тканинний фон одну защіпку (рама і сумка для перенесення не включені).

Chroma Key FX Background - це універсальний портативний фонове рішення від Manfrotto, призначене для найвимогливіших і активних творців контенту, відеооператорів і кінематографістів.

Розмір тканинного покриття 3,9 x 2,8 м. Володіючи високою робочою площею фону 11,2 м², фон Manfrotto Chroma Key FX - найбільший універсальний хромакей багаторазового використання з наявних комплектів фонів. Велика площа поверхні робить його ідеальним для використання при зйомці під широким кутом і з низького ракурсу, а також об'єктів, що рухаються, які було б складно зняти з меншою поверхнею. Можливість багаторазово використовувати цей комплект робить його безцінним активом в вашому знімальному наборі і окупає вкладені кошти.

Вхідна в комплект тканину Chroma Key оснащена унікальною інноваційною системою затискачів, яка дозволяє швидко і легко закріпити її безпосередньо на рамі, створюючи гладкий і безшовний фон. Зелені і сині тканинні фони доступні окремо і забезпечують альтернативну поверхню в залежності від сценарію або об'єкта, що робить цей комплект адаптованим і універсальним в різних знімальних ситуаціях.

Можна користуватися в зеленому і синьому кольорі. Тканинні фони доступні окремо для користувачів, які хочуть використовувати обидва кольору Chroma Key Green і Blue.

Характеристики
Колекція ChromaKeyFXBackground
Length 286 m
Width 395
Вага 2.5 kg
Колір Хромакей синий
Матеріал Синтетична тканина