lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Led світильник Off Road для GoPro

  • 0р.
  • Портативний LED світильник з технологією кріплення до поверхонь
  • Алюмінієвий тримач для ідеальної відповідності з GoPro
  • Широкий кут пучка світла 60 ° і яскравість 225 люмен
  • LED світильник з різьбленням 1/4 '' в нижній частині
  • Невеликий чохол для зручного зберігання елементів кріплення

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MLOFFROAD

Колекція: Off-road-ThrilLED

Де купити

Легкий і надійний в компактному корпусі, Off Road ThrilLED Light з кріпленням під камеру GoPro® - це світло, спеціально розроблений для зйомок в непередбачених ситуаціях з камерами GoPro® HERO 3 and 4.

Технологія поверхневого монтажу дозволила зменшити розмір приладу при збереженні високої потужності. Кут променя 60 ° і яскравість 225 люмен дають ідеальний м'яке світло. Завдяки цьому, ви можете отримати добре освітлені зображення навіть в умовах низької освітленості.

Ретельно підібрані високоякісні світлодіодні лампи також забезпечують самі яскраві кольори і ідеально природні відтінки шкіри на ваших фотографіях і відео. Висока передача кольору досягається завдяки тому, що прилад має індекс передачі кольору (CRI) 80 і фотографії виходять максимально реалістичними.

Прилад має три рівні інтенсивності і регулюється за допомогою підсвічування. Це світло ідеально підходить для роботи в різних умовах, і незалежно від того, де ви знаходитесь, його можна легко зарядити за допомогою USB-роз'єму.

Рамка LED світла виготовлений з алюмінію, досить легка і ідеально підходить по формі до камери GoPro®. Рамка моментально кріпиться до камери за допомогою спеціальних кріплення. Рамка також служить для правильного позиціонування LED світла.

Рамка світла для GoPro® має стандартне різьблення 1/4 '' завдяки цьому можна використовувати цілий ряд додаткових аксесуарів.

Також є чохол для зберігання і транспортування всіх деталей.

Характеристики
Колекція Off-road-ThrilLED
Вага 0.12 kg
Кут світіння 60 °