lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Комплект з алюмінієвою рамою

  • 0р.
  • Універсальна регульована опора
  • Сумісний з Skylite, Panoramic, EzyFrame
  • Сумісний сStudioLink Chroma Key
  • Крюк, що дозволяє використовувати мішок з піском як контрбаланс
  • Кілька варіантів використання

В закладки

До порівняння

Бренд: Lastolite

Артикул: LL LA8450

Колекція: EzyFrame

Де купити

Алюмінієва рама для фону - це універсальний аксесуар, сумісний з панелями Lastolite By Manfrotto Skylite, панорамним фоном, тлом EzyFrame і фонової системою StudioLink Chroma Key.

Цю корисну ніжку можна використовувати трьома різними способами.

Перший - як утримувач для невеликих панелей Skylite. Рукоятка може мати ширину 1,1 м, 1,5 м або 2 м, що дозволяє використовувати її на Skylites 1.1x1.1 м, 1.1x2 м, 1.5x1.5 і 2x2 м. Ручка просто кріпиться до будь-якій стороні алюмінієвої рами Skylite і забезпечує надійну поперечину, будучи по суті кишеньковим кріпленням до стійки за допомогою Lastolite By Manfrotto griphead (LL LA8446).

Другий елемент використовується в якості опори для підтримки Skylite, Panoramic, EzyFrame або StudioLink в вертикальному положенні. Як і у випадку з ручкою, довжина ніжки може становити 1.1м, 1.5м або 2м, в залежності від того, який продукт підтримує користувач. Ніжка одним кінцем просто кріпиться до алюмінієвій рамі, а інший кінець спирається на підлогу. Також має корисний гачок для мішка з піском для додаткової стабільності.

Третій елемент дозволяє підтримувати Skylite на землі під різними кутами в залежності від довжини і кута опори, створюючи корисний спрямований світло, що заповнює.

Характеристики
Колекція EzyFrame
Вага 0.9 kg