lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Клітка для DSLR великого розміру

  • 0р.
  • Для великих DSLR і бездзеркальних камер з акумуляторною батареєю, вона
  • Кріплення 1/4 '' і 3/8 '' для аксесуарів
  • Регульований по висоті легкий 15мм затиск для напрямних
  • Повертається рукоятка і холодний башмак
  • Затиск для HDMI кабелю для запобігання ушкоджень

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MVCCL

Де купити

Клітка для DSLR великого розміру - швидкознімна, що регулюється по висоті клітина, яка підходить для більших дзеркальних камер, таких як Canon 1DC, 1DX, 1DXmkII, 1DmkIV, 1DmkIII, NikonD3X, D4, D4s, D5, D800 *, D810 * і багатьох камер з встановленими батарейним блоками.

Мінімалістський дизайн і легка конструкція включають кілька точок кріплення для ваших аксесуарів зверху і збоку, включаючи два антівращающіхся кріплення, сумісних зі стандартними точками кріплення Manfrotto 244MICRO-AR і Arri.

Клітка оснащена повертається верхньої рукояткою, яку можна переміщати над об'єктивом при використанні адаптера XLR. Ручка може також складатися при упаковці в сумку / рюкзак, її навіть можна перемістити на лівий вертикальний 15 мм стрижень і використовувати як додатковий рогач. У рукоятку вбудовано холодний башмак і 15-міліметровий затиск для кріплення будь-яких монтажних комплектів Wooden Camera UVF, використовуваних з електронними видошукачами сторонніх виробників.

Камери з відкидними ЖК-екранами також можна легко встановити, а додається затиск для кабелю HDMI можна встановити на вертикальний стрижень для захисту відеокабелів і запобігання пошкодженню порту.

Клітка для DSLR-камери великого розміру включає в себе регульований по висоті 15 мм легкий затиск для позиціонування 15 мм напрямних (продається окремо, наприклад, Manfrotto MVA523W-1) на коректному відстані до центру об'єктива, забезпечуючи сумісність зі стандартними компедіум і механізмами фокусування.

Сумісність з кліткою для камери великого розміру:
Беззеркальние камери з акумуляторною батареєю, вона і DSLR-камери висотою до 180 мм
CANON: 1DC, 1DX, 1DXmkII, 1DmkIV, 1DmkIII
NIKON: D3X, D4, D4s, D5, D800 *, D810 *, D850, D610 *

Камери з встановленим акумуляторною батареєю, вона, такі як серії Sony Alpha або Fujifilm X-H1 **

* для кращої відповідності формі камери ми рекомендуємо використовувати вертикальний стрижень Wooden Camera Unified DSLR Cage Vertical Rod (Medium) , а також 15-міліметрову майданчик, щоб забезпечити правильну висоту стрижня, якщо необхідна рейкова підтримка.

** Зажим кабелю HDMI не може бути використаний

'' Інформація, що міститься в переліку сумісності, призначена тільки для ознайомлення. Інформація надається Vitec Imaging Solutions Spa, і, хоча ми намагаємося постійно оновлювати інформацію і виправляти неточності, ми не робимо ніяких заяв і не даємо жодних гарантій, неявних або інших, стосовно повноти, точності, надійності, придатності або доступності інформації, що міститься в цьому документі або доступною на наших веб-сайтах. Покладаючись тільки на зазначену інформацію, ви берете ризик на себе. Ми пропонуємо вам відвідати наших авторизованих дилерів і перевірити сумісність товарів і / або розмірів з вашим обладнанням, щоб переконатися, що вони відповідають усім вашим вимогам. ''

Характеристики
Вага 0.59 kg
Вага безпечної корисного навантаження 5 kg
Висота аксесуарів 29.2 cm
Довжина аксесуарів 11.4 cm
Матеріал Алюміній
Ширина аксесуарів 15.2 cm