lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Клітка для DSLR середнього розміру

  • 0р.
  • Клітка розроблена для DSLR-камер середнього розміру
  • Кріплення 1/4 '' і 3/8 '' для аксесуарів
  • Що повертається рукоятку можна використовувати як бічну
  • холодний черевик
  • Затиск для HDMI кабелю для запобігання ушкоджень

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MVCCM

Де купити

Клітка для DSLR середнього розміру - швидкознімна, що регулюється по висоті клітина, яка підходить для DSLR-камер середнього розміру, таких як Canon Canon 5DMKII, 5DMKIII, 5DMKIV, 5DS, 5DR, 7DmkII, 7D, 6DmkII, 6D, 70D, 77D, 80D і Nikon D300, D500, D600, D750, D850, D7500, D5600.

Мінімалістський дизайн і легка конструкція включають кілька точок кріплення для ваших аксесуарів зверху і збоку, включаючи два антівращающіхся кріплення, сумісних зі стандартними точками кріплення Manfrotto 244MICRO-AR і Arri.

Клітка оснащена повертається верхньої рукояткою, яку можна переміщати над об'єктивом при використанні адаптера XLR. Ручка може також складатися при упаковці в сумку / рюкзак, її навіть можна перемістити на лівий вертикальний 15 мм стрижень і використовувати як додатковий рогач. У рукоятку вбудовано холодний башмак і 15-міліметровий затиск для кріплення будь-яких монтажних комплектів Wooden Camera UVF, використовуваних з електронними видошукачами сторонніх виробників.

Камери з відкидними ЖК-екранами також можна легко встановити, а додається затиск для кабелю HDMI можна встановити на вертикальний стрижень для захисту відеокабелів і запобігання пошкодженню порту.

Якщо необхідна легка 15мм підтримка, з кліткою можна використовувати 15мм майданчик, щоб забезпечити рух по напрямних рейках (продається окремо, наприклад, Manfrotto MVA520W-1).

Сумісність з кліткою для камери середнього розміру:
CSC або DSLR-камери до 135 мм у висоту
CANON: 5DMKII, 5DMKIII, 5DMKIV, 5DS, 5DR, 7DmkII, 7D, 6DmkII, 6D, 70D, 77D, 80D
NIKON: D300, D500, D600, D750, D7500, D5600
FUJIFILM: X-T2 *, X-H1 *
Leica SL

* Зажим HDMI кабелю не може бути використаний

'' Інформація, що міститься в переліку сумісності, призначена тільки для ознайомлення. Інформація надається Vitec Imaging Solutions Spa, і, хоча ми намагаємося постійно оновлювати інформацію і виправляти неточності, ми не робимо ніяких заяв і не даємо жодних гарантій, неявних або інших, стосовно повноти, точності, надійності, придатності або доступності інформації, що міститься в цьому документі або доступною на наших веб-сайтах. Покладаючись тільки на зазначену інформацію, ви берете ризик на себе. Ми пропонуємо вам відвідати наших авторизованих дилерів і перевірити сумісність товарів і / або розмірів з вашим обладнанням, щоб переконатися, що вони відповідають усім вашим вимогам. ''

Характеристики
Вага 0.54 kg
Вага безпечної корисного навантаження 5 kg
Висота аксесуарів 24.1 cm
Довжина аксесуарів 11.4 cm
Матеріал Алюміній
Ширина аксесуарів 15.2 cm