lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

HiLite Shapers & Masks комплект светоформірующій для 1.8x2.15м

  • 0р.
  • Легко підготувати до роботи і скласти
  • Розроблено для використання фону HiLite як софтбокса
  • Сумісний з фоном HiLite 1.8м x 2.15м (LL LB8867)
  • Безмежний потенціал для творчості
  • Здійснене у Великобританії

В закладки

До порівняння

Бренд: Lastolite

Артикул: LL LB8967

Колекція: HiLite

Де купити

Светоформірующій комплект HiLite Shapers & Masks включає в себе три непрозорі чорні панелі (одна - 86 см в ширину, дві - 66 см в ширину), які кріпляться спереду фону HiLite 1,8 x 2,15 м LL LB8867 (не включений в комплект). Светоформірующіе панелі дозволяють фотографу максимально контролювати ширину смуги світла від софтбокса HiLite. В якості альтернативи фотограф може розділити світ на дві смуги по обидва боки светоформірующей панелі. Ці варіанти положень допомагають формувати унікальний світловий ефект, що дозволяє фотографу бути настільки креативним, наскільки він побажає.

Цей набір також включає три додаткові маски, які прикріплюються до верхньої і бічних гранях HiLite. Це гарантує, що світ не просочиться зверху або збоку HiLite, що дає фотографу повний контроль над процесом, особливо при зйомці в невеликих приміщеннях.

Светоформірующіе панелі дуже легко розміщуються на тлі HiLite. У комплект включена складна алюмінієва трубка, яка просто кріпиться до верхньої частини HiLite, а потім на неї вішаються панелі. Щоб забезпечити максимальну стабільність, в комплект також включені два спеціально розроблених мішка з піском, які розташовуються на нижніх напрямних фону HiLite.

Характеристики
Колекція HiLite
Вага 3 kg
Вага - в сумці 2.6 kg
Вага - поза сумки 2.5 kg

Характеристики

Simple Assembly

Simple fast setup means more time spent capturing images.

Bag included

For easier storage and transport.

Single Person Assembly

Making setups easier one person can quickly assemble this product.