lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

HandyPod Mobile Audio Kit

  • 0р.
  • Призначений для використання з більшістю стільникових телефонів
  • Ергономічний дизайн, який ідеально лягає у ваші руки
  • Універсальний затискач із кріпленням для холодного взуття для аксесуарів
  • Легкий мікрофон, ідеально підходить для смартфона або беззеркальної камери
  • У комплекті кабелі для смартфона та камери, а також deadcat

В закладки

До порівняння

Бренд: Joby

Артикул: PB202000056

Де купити

Простий легкий телефонний набір, розроблений для майбутніх авторитетів та творців мобільного контенту в дорозі! Використовуючи міцний HandyPod як міцну основу та фіксуючий кріплення для телефону для забезпечення більшості телефонів, цей комплект чудово підходить для зйомки відео в горизонтальному або вертикальному аспектах. Закінчений мобільним мікрофоном Wavo, цей набір є ідеальною відправною точкою для відеоблогерів, ютуберів та TikTokers, яким потрібно йти вільними руками та отримувати канали, що рухаються в правильному напрямку. Ви навіть можете поміняти кріплення телефону для камери і також знімати.

HandyPod
Мобільний замок HandyPod - ідеальний інструмент для подорожей та створення дивовижного вмісту на ходу. Це забезпечує гнучке кріплення для вашого смартфона завдяки вкладеному затиску з фіксуючим важелем, який надійно утримує ваш пристрій на місці, а вбудоване кріплення для холодного взуття покращує вашу креативність, розміщуючи додаткові аксесуари, такі як світильники або мікрофон. Гумові точки дотику на ніжках штатива забезпечують чудовий ергономічний захват для комфортної та надійної ручної зйомки, а міцна композиційна конструкція, наповнена склом, робить HandyPod міцним та міцним, коли виділяється.

Мобільний мікрофон Wavo
Будьмо справжніми, мікрофон нашого смартфона не найкращий. Тому JOBY створив Wavo Mobile. Цей легкий, вбудований в камеру мікрофон покращує якість звуку, не обтяжуючи вашу установку. Він надзвичайно простий у використанні - просто підключіть один із двох включених кабелів (TRS для камери або TRRS для смартфона) - і ви золоті! Крім того, для цього не потрібен акумулятор... так що ви можете вбивати весь день.
Як творець вмісту ви можете опинитися в галасливих налаштуваннях, але Wavo Mobile - це все про вас. Завдяки своєму кардіоїдному спрямованому малюнку, він лише підхопить ваш голос - загасаючі звуки з інших напрямків. Отже, незалежно від того, змагаєтесь ви з натовпами людей, гучними машинами чи гучними хвилями, цей мікрофон робить ваш голос чітким та чітким.
Хочете знати секретну зброю цього мікрофона? Технологія Rycote Lyre®! Це забезпечує чудове поглинання ударів. Це означає, що ви можете ходити, бігати, стрибати або крутитися, і Wavo не буде вловлювати звук, викликаний вашим рухом.
Wavo Mobile також включає захисний кожух, який значно зменшує небажаний шум від вітру, спричинений бризами, вентиляторами або вентиляційними отворами.
Щоб закріпити Wavo Mobile на буровій установці, затискачі або камері, просто просуньте його кріплення холодного башмака і обертайте за годинниковою стрілкою, доки він надійно не зафіксується. Потім розігрійте свій голос і починайте запис!

HandyPod Mobile Lock
Ємність 1 kg
Блокування мяча Yes
Вага 0.225 kg
Верхній додаток 1/4″ screw
Матеріал Aluminum, Rubber, Technopolymer, ABS Plastic
Основний колір Black
Розміри 4.5 x 5.5 x 28 cm
Сумісність аксесуарів Impulse
Тип пластини fixed - with 1/4-20″ screw
Wavo Mobile
Вага 0.07 kg
Джерело живлення Powered by camera/phone
Зєднання 3.5mm TRS and TRRS connection
Зміст продукту Microphone, Shock mount, Windshield, TRS cable, TRRS cable, pouch
Колір Black/Red
Матеріал Aluminum, ABS Plastic, Hytrel®, Polyurethane
Полярний малюнок Cardioid
Радіо сигнал-шум (дБ SPL) 76
Розміри 8.1 x 2.2 x 2.2 cm
Спосіб кріплення 1/4"-20 tripod mount, cold shoe mount
Тип Electret Condenser
Частотна характеристика (МГц) 35-18KHz
Чутливість -31