lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

HandGrip держатель для затиску TwistGrip

  • 0р.
  • Зручна форма для комфортного зберігання в кишені
  • Ергономічна прогумована рукоятка і ремінець для зап'ястя
  • Універсальний гвинт ¼ "для надійного кріплення до TwistGrip
  • Стильний, комфортний у використанні, багатофункціональний
  • Висока якість матеріалів, дизайну та оздоблення - 100% Італія

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MTWISTGRIPH

Колекція: Twistgrip

Де купити

Manfrotto HandGrip - ідеальний аксесуар для TwistGrip - портативний стабілізатор для камери. Ергономічна рукоятка комфортно і надійно утримує ваш смартфон і підвищує потенціал TwistGrip. Ці аксесуари відмінно справляються в різних умовах і при різних підходах зйомки. HandGrip швидко і легко з'єднується з базою TwistGrip завдяки універсальному гвинта ¼ ". Ви також можете встановити його на штатив завдяки універсальному штативного кріпленню в його підставі. Завдяки ергономічному гумовому хвату та зручному ремінця для зап'ястя HandGrip - ідеальний стабілізатор для смартфона, що забезпечує збереження вашого пристрою, коли ви концентруєтеся на зйомці бездоганних фотографій і відео.

HandGrip, розроблений з урахуванням потреб користувачів в привабливому італійським дизайні, компактний, простий в перенесенні і дуже універсальний. Він практичний у використанні і прекрасно працює у всіх ситуаціях, у всіх його численних змінах. Стильний зовнішній вигляд чудово поєднується з TwistGrip. Manfrotto HandGrip повністю виготовлений в Італії, а його високоякісний алюмінієвий корпус забезпечує ідеальну стабільність для будь-яких смартфонів.

Система TwistGrip компактна, практична, зручна в перенесенні і дуже універсальна. Стильний зовнішній вигляд і оздоблення ідеально поєднуються з TwistGrip. Manfrotto HandGrip повністю виготовлений в Італії, а його високоякісний алюмінієвий корпус забезпечує ідеальну стабільність для всіх моделей смартфонів. В основі системи TwistGrip - універсальність і модульність.

Характеристики
Колекція Twistgrip
Вага 0.065 kg
Довжина в складеному вигляді 2.2 cm