lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

HaloCompact відбивач 82см Sunlite / Soft Silver

  • 0р.
  • Легка алюмінієва рама
  • Фіксується двостороннє полотно Sunlite / Soft Silver Cover
  • Взаємозамінний з іншими HaloCompact полотнами
  • кейс

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: LL LR3310

Колекція: HaloCompact

Де купити

Рефлектор HaloCompact 82см Sunlite / Soft Silver включає:
• Легка алюмінієва рама
• Затискач для полотна рефлектора Sunlite / Soft Silver Reflector
• Сумка для перенесення

рефлектор HaloCompact
HaloCompact - це запатентована концепція дизайну, яка робить повсякденний відбивач і розсіювач ще більш портативними, ніж коли-небудь! На відміну від багатьох традиційних відбивачів / розсіювачів, які мають висувну конструкцію зі сталевим ободом, HaloCompact 82 см сконструйований з використанням нової інноваційної технології RapidExoframe від Lastolite By Manfrotto. Складна легка алюмінієва рама швидко з'єднується, а тканинне покриття відбивача або розсіювача просто фіксується на рамі. Продумана конструкція RapidExoFrame дозволяє розбивати раму на кілька невеликих частин і разом зі складеним тканиною розміщувати в сумку для перенесення розміром всього 6,5 x 27 x 6,5 см вагою всього 335 г (відбивач і футляр).

Нові поверхні HaloCompact доступні як комплекти з RapidExoframe або як окремі полотна для користувачів, у яких вже є рама.

Поверхня Sunlite являє собою комбінацію срібних і золотих смуг, що дає трохи більш теплий відображає тон, ніж стандартне повністю срібне покриття. Ідеально підходить для теплих відтінків шкіри і зйомки в золотий час, доповнює сонячні тони.

Поверхня Soft Silver відрізняється рівномірним поєднанням сріблястих і білих смуг, завдяки чому її відображають якості викладаються між повністю срібною і повністю білою поверхнею. Ідеальне рішення для додаткової заливки при необхідності, при цьому не надто грубою.

Характеристики
Колекція HaloCompact
В сумці - глибина 2.5 cm
В сумці - ширина 27 cm
Вага 0.35 kg
Вага - в сумці 0.39 kg
Вага - поза сумки 0.35 kg
Діаметр в розкритому вигляді 82 cm
Патент pat. pending
Тканинна сумка-переноска в комплекті Да