lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

GorillaPod Mobile Vlogging Kit

  • 0р.
  • Портативний та легкий - призначений для Творця мобільного вмісту
  • Гнучка - мобільна установка GorillaPod: схопіть, оберніть, витримайте
  • Чіткий звук - Містить телефон Wavo Mobile Mic, сумісний з телефоном / камерою
  • Бездоганне світло - Виробляйте бездоганні тони шкіри за допомогою світлодіода Beamo Mini
  • Настроюється - додавання та видалення компонентів залежно від пагону

В закладки

До порівняння

Бренд: Joby

Артикул: JB01645-BWW

Де купити

Стати інфлюенсером!

Набір, що робить все, куди завгодно, який був майстерно розроблений для авторитетів та творців мобільного контенту. Це означає, що він ідеально підходить для користувачів YouTube, інстаграммерів, TikTokers тощо! Комплект мобільних відеоблогів GorillaPod дозволяє налаштувати телефон і надати вашому вмісту реальний вплив. Спеціально створений для власників останніх телефонів iPhone або Android, у вас буде все необхідне в одній коробці.

Цей епічний комплект включає три дивовижні продукти JOBY: мобільний пристрій GorillaPod, світлодіод Beamo Mini та мікрофон Wavo Mobile. Просто додайте свій власний творчий хит! Ця портативна комбінація стабілізує ваш телефон і додає потужний світловий і чіткий звукозапис, щоб завоювати будь-який проект відеоблогів.

Кріплення GripTight PRO 2 підтримує як альбомну, так і вертикальну орієнтацію для вашого телефону, а основа GorillaPod дозволяє вам стискати, обгортати і тримати його майже де завгодно, дозволяючи створювати вражаючий та кришталево чистий відеоконтент. Виробляйте бездоганні тони шкіри за допомогою кольорового світлодіодного підсвічування Beamo Mini, яке можна регулювати за допомогою Bluetooth.

Не соромтеся творити та отримувати задоволення! Виберіть свої улюблені елементи набору, щоб використовувати їх щодня, і також змішуйте їх: ви навіть можете зняти кріплення для телефону GripTight PRO 2 і використовувати меншу беззеркальну камеру на тій самій підставці GorillaPod!

Поставляється з аудіокабелями як для мобільних телефонів (TRRS), так і для камер (TRS), а також із роз’ємним блискавкою, сертифікованим Apple MFI, це повне рішення для кожного творця мобільного вмісту.

Технічні характеристики
Вага 0.54 kg
Верхній додаток 1/4'', Smartphone clamp
Колір Black/Red
Матеріал Aluminum, ABS Plastic, TPE, Zinc-Aluminum, TPU, Hytrel®, Polyurethane
Пристрої Action Video Cam, Flash & LED, Large Phone, Mic (cold shoe), Mirrorless, Small Phone
Розміри 33 x 12 x 8 cm