lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

GorillaPod Mobile Audio Kit

  • 0р.
  • Кріплення GripTight PRO 2 надійно тримає телефон Pro розміру Pro Max
  • Працює в альбомному або портретному режимі
  • Ніжки GorillaPod обволікають предмети під необмеженими кутами
  • Компактний та портативний мікрофон - ідеальний розмір для телефону та CSC
  • Чудова ізоляція від удару - амортизатор Rycote® Duo-Lyre®

В закладки

До порівняння

Бренд: Joby

Артикул: PB202000057

Де купити

Якщо у вашій біографії написано «Універсальний влоггер» , то у цьому дивовижному комбо ми отримаємо вашого нового найкращого приятеля. Завдяки базі мрії Mobile Vloggers з ніжок GorillaPod 1K та кріпленню для телефону GripTight PRO 2, ми також додали нагороджений мікрофон Wavo. Цей виріб може зчепити, обернути та стояти практично в будь-якому місці, а міцне металеве кріплення дозволяє отримати ідеальний кут, а також легко перекинути у вертикальний режим для цих шедеврів TikTok. Wavo найкращий у своєму класі, коли мова заходить про компактні мікрофони, тож очікуйте чіткого звуку, а також звуку ASMR. Нарешті, поміняйте кріплення телефону на камеру, і ви зможете продовжувати зйомку за допомогою цього ідеального пакету відеоблогів.

GorillaPod:
Візьміться за нього. Оберніть його. Витримай. Гнучкі ніжки GorillaPod пропонують необмежений кут нахилу, в той час як регульований, блокуючий кріплення для телефону GripTight PRO 2 легко регулює з портретного в альбомний режим за потреби. Містить телефон розміру плюс. Додайте додаткові пристрої, такі як світильники та мікрофони, за допомогою знімного кріплення Cold Shoe PRO. Також можна додати додатковий кронштейн GorillaPod або інший аксесуар на основі ¼ ”-20.

Мікрофон Wavo:
Цей потужний, але легкий мікрофон оснащений Hytrel® Double Point Duo-Lyre®, розробленим командою Rycote для ізоляції небажаних вібрацій. Високоякісний знімок із широким діапазоном частотних характеристик забезпечує чудову якість звукозапису.
Полярний малюнок Super-Cardioid фокусується на голосі відеоблогера, ізолюючи його від натовпу або фонового шуму. Основа дозволяє кріпити за допомогою кріплення для холодного взуття або ¼ 20 для додаткової безпеки. Для більш чистої чистоти звуку лобове скло з пінопласту, що постачається, допомагає усунути небажані відволікаючі фактори навколишнього середовища.
Поставляється як з кабелем для мобільних телефонів (TRRS), так і з камерами (TRS), це вибір Vlogger для їхнього першого якісного мікрофона.

GripTight PRO 2 GorillaPod
Вага 0.282 kg
Матеріал Aluminum, Stainless steel, ABS Plastic, TPE
Пристрої Large Phone, Small Phone
Розміри 13.46 x 16.76 x 34.29 cm
Тип вкладення 1/4"-20 standard tripod mount
Wavo
Вага 0.04 kg
Джерело живлення Powered by camera/phone
Зєднання 3.5mm TRS and TRRS connection
Зміст продукту Microphone, Shock mount, Foam, TRS cable, TRRS cable
Колір Black/Red
Матеріал ABS Plastic, Hytrel®, Polyurethane
Полярний малюнок Super Cardioid
Радіо сигнал-шум (дБ SPL) 78
Розміри 9.3 x 7.5 x 7.1 cm
Спосіб кріплення 1/4"-20 tripod mount, cold shoe mount
Тип Electret Condenser
Частотна характеристика (МГц) 35Hz-20KHz
Чутливість -38