lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo Traveler α штатив для Sony α, серія 1, 4 секції

  • 0р.
  • Ексклюзивна спеціальна серія для камер Sony α
  • Ідеально підходить для Sony α7 і α9, збільшує стабільність
  • Сріблясто-чорне поєднання кольору, сучасне і елегантне
  • Вишуканий новий відмітний дизайн
  • У комплекті ергономічний ремінь з натуральної шкіри

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GK1545TA

Де купити

В результаті співпраці Vitec Group і Sony, оголошеного під час святкування 100-річчя Gitzo, бренд представляє кращий в своєму класі продукт, розроблений спеціально для камер Sony α7 і α9: штатив Traveler α, призначений для професійних фотографів і користувачів преміум-камер.

Його конструкція і дизайн, спеціально розроблені і ідеально підходять для камер Sony α7 і α9, володіючи підвищеним зчепленням і стабільністю для чіткого кадрування і неабияких композиційних рішень.

Завдяки своїй спеціальному майданчику Sony α, Traveler α поповнює асортимент преміальних штативів Gitzo для вимогливих фотографів, реалізовують своє творче начало за допомогою камер Sony α. Нова срібно-чорна обробка і новий дизайн відмінно поєднуються з виключно стильною і сучасною естетикою камер Sony α.

Traveler α - компактний легкий штатив для подорожей, виконаний в характерному дизайні Gitzo з якісних матеріалів. Він важить 1,43 кг, в розкладеному вигляді досягає до 165 см у висоту і витримує до 10 кг обладнання. Завдяки 180 ° системі складання ніг, вперше розробленої Gitzo, ноги штатива Traveler α складаються в зворотну сторону навколо його центральної колони і голови, дозволяючи штатива досягати мінімального розміру 43 см в складеному вигляді. Ця модель рекомендується для використання з об'єктивами до 135 мм. З широко розставленими ногами і встановленої в короткий положення центральної колоною, штатив стає досить низьким для макрозйомки або кадрів з нижніх ракурсів. Ноги штатива виготовлені з більш тонких карбонових штанг Carbon eXact чудовою міцності і оснащені замками Travel G-lock - '' тревел-сайз '' замків Gitzo G-lock - сконструйованими в меншому розмірі, але не меншою надійності. Спеціально розроблені компактні гумові ніжки забезпечують відмінну стабільність камери.

Карбоновий штатив Traveler α оснащений найкомпактнішою професійної кульової головою Gitzo center ball head. Ця ідеально збалансована, універсальна штативна голова спроектована так, щоб забезпечити максимальну плавність і точність рухів і надійну фіксацію незалежними блокаторами панорамування / нахилів.
Голова Traveler α Center Ball Head укомплектована майданчиком Sony α, але також може використовуватися з короткою, сумісної з Arca-Swiss майданчиком (GS5370SD), а також ідеально підходить для всіх майданчиків Gitzo D-профілю. Швидкознімна майданчик в комплекті фіксується за допомогою гвинтової ручки, а бульбашковий рівень допомагає фотографам зберігати прямий лінію горизонту.

Для максимального комфорту в використанні спеціальний штатив Traveler α забезпечений ергономічним ременем з натуральної італійської шкіри з текстурою карбону.

Характеристики
Быстросъемная система Да
Вага 1.43 kg
Верхнє креплення 1/4″ винт
Вес безпечної полезної навантаження 10 kg
Діаметр бази 35 mm
Діаметр верхнього диска 35 mm
діаметр трубки ніг 14.7, 18.2, 21.7, 25.3 mm
Діаметр шарового шарніра 35 mm
Длина в сложенном виде 43 cm
Контроль тренія Нет
Креплення Easy Link Нет
Мінімальна висота 23.5 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 165 cm
максимальна висота (без центральної колони) 141 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Карбон eXact
Наклон вперед -90° / +40°
Независимая наклонная ручка yes
Незалежна ручка горизонтального панорамирования yes
Панорамне врачення 360 °
Поперечный наклон -90° / +40°
Пузирьковый уровень (кол-во) 1
Секції ніг 4
Серія 1
Система для наклонів ОТСУТСТВУЕТ
Система для панорамирования ОТСУТСТВУЕТ
Тип голови Шаровая голова
Тип ног Одинарные
Тип площадки 200PL-PROSONY
Тип фіксатора ніг Twist Lock
угол розстановки ніг 25°,82°
Фіксатор шарового шарніра Да
Цвіт черный/серебряный
центральна колонна Скользящая
Штативна сумка в комплекті none