lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo Systematic телескопічна колона XL, 5 серія, карбон

  • 0р.
  • Екстрадлінная змінна центральна колона для штатива
  • Ідеально для штативів Systematic 5 серії
  • Додаткова висота, мінімальна вага
  • G-lock Ultra для простої і надійної установки
  • Конструкція з карбону Carbon eXact

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GS5513XLS

Де купити

Телескопічна центральна колона Gitzo Systematic GS5513XLS є аксесуаром для штатива, призначеним для професійних фотографів, яким потрібна максимальна висота XL. Ця Наддовгих телескопічна ковзна центральна колона з карбону робить штативи на 2 м вище, що відкриває унікальні перспективи. Вона забезпечує найбільший підйом і швидке налаштування по висоті при збереженні безпеки обладнання і мінімальному додатковому вазі до зібраного штатива.
Ця змінна колона з вуглепластика сумісна зі штативами Systematic серії 5. Вона швидко і легко ковзає на штативі і повертається для фіксації на місці. Запобіжник при використанні разом з новітніми штативами Systematic з кнопкою безпеки запобігає випаданню колони з штатива, навіть якщо вона випадково залишена Незаблокована.

GS5513XLS оснащена високоякісними штангами Carbon eXact і системою замків G-lock Ultra для подовження і блокування телескопічною колони (той же механізм, що використаний в штативах Gitzo) і литим верхнім диском і нижнім гаком, щоб при необхідності додати додатковий вагу. GS5513XLS замінює GS5511XLS.

Характеристики
Вага 0.95 kg
Висота аксессуарів 67 cm
Діаметр аксессуарів 12 cm
Матеріал Углепластик
Серія 5