lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo Systematic штатив, 5 giant серія, 6 секції

  • 0р.
  • Найвищий, 6-секційний довгий штатив з карбону
  • Замки G-lock Ultra для надійної фіксації ніг і швидкої роботи
  • Універсальність за рахунок модульної лінійці аксесуарів
  • Неперевершений максимум для незвичайних фотосесій
  • Нові широкі і адаптуються ніжки для високої стабільності

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GT5563GS

Де купити

Gitzo Systematic GT5563GS 5 Giant серії - потужний шестисекційний професійний штатив з карбону, призначений для зйомки з вражаючою висоти і безпечної підтримки довших об'єктивів і важких камер. Моделі 5-ої серії - найстійкіші штативи Gitzo і, як інші з сімейства Systematic, вони встановлюють стандарти вантажопідйомності, стабільності і модульної конструкції. Литий верхній елемент штатива GT5563GS відкривається і закривається, що дозволяє доповнювати штатив плоским диском, зубчастої або ковзної центральної колоною, відеоадаптером-півсферою, вирівнює базою або іншими аксесуарами Systematic.
GT5563GS важить всього 3,56 кг, забезпечує неймовірну вантажопідйомність в 40 кг і досягає 278 см у розкладеному вигляді. Він також може бути використаний для зйомки на мінімальній висоті в 10 см, а складається до 60 см. Ця вкрай надійна, універсальна, портативна модель оснащена міцними штангами Carbon eXact від Gitzo з закручуються замками G-Lock Ultra, які надійно з'єднують секції ніг і захищають їх від забруднень. Нові, ультрастабільние, знімні наконечники роблять штатив ще більш надійним. Кріплення Easy Link забезпечує розширену універсальність і ергономіку, що дозволяє користувачам приєднувати широкий набір додаткових аксесуарів, таких як кронштейни Manfrotto, LED світильники, монітори і т. Д.
При діаметрі верхньої секції ноги 41,3 мм цей 6-секційний штатив GT5563GS має більшу за площею верхню литу конструкцію, ніж моделі серій 3 і 4, що гарантує максимальну жорсткість і стабільність. Знаковий штатив GT5563GS є віддається перевага вибором багатьох найвимогливіших професійних фотографів, хто шукає відмінну підтримку для зйомки на вражаючій висоті з важким професійним обладнанням та довгофокусними об'єктивами. Штатив замінює GT5562GTS.

Характеристики
Вага 3.56 kg
Верхнє креплення 3/8″ винт
Вес безпечної полезної навантаження 40 kg
Діаметр верхнього диска 90 mm
діаметр трубки ніг 21.7, 25.3, 29, 32.9, 37, 41.3 mm
Длина в сложенном виде 73 cm
Креплення Easy Link Да
Мінімальна висота 10 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 278 cm
максимальна висота (без центральної колони) 278 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Карбон eXact
Пузирьковый уровень (кол-во) 1
Секції ніг 6
Серія 5
Тип ног Одинарные
Тип фіксатора ніг Twist Lock
угол розстановки ніг 26°,55°,89°
Цвіт Нуар декор
центральна колонна Нет центральной колонны
Штативна сумка в комплекті none