lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo Systematic штатив, 4 long серія, 4 секції

  • 0р.
  • Жорсткий довгий 4-секційний штатив з карбону серії 4
  • Замки G-lock Ultra для надійної фіксації ніг і швидкої роботи
  • Універсальність за рахунок модульної лінійці аксесуарів
  • Діаметр верхньої секції 37 мм гарантує значну міцність
  • Нові широкі і адаптуються ніжки для високої стабільності

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GT4543LS

Де купити

Gitzo Systematic GT4543LS 4 long серії - потужний чотирьохсекційний професійний штатив з карбону, призначений для безпечної підтримки довших об'єктивів і важких камер. GT4533LS - це ідеальне поєднання висоти, мінімальної ваги, довговічності і безкомпромісній стабільності. Не тільки самі «витривалі» і найстабільніші штативи Gitzo - сімейство Systematic також встановлює стандарти модульної конструкції. Литий верхній елемент штатива GT4543LS відкривається і закривається, що дозволяє доповнювати штатив плоским диском, зубчастої або ковзної центральної колоною, відеоадаптером-півсферою, вирівнює базою або іншими аксесуарами Systematic.
GT4543LS важить 2,38 кг і забезпечує вражаючу вантажопідйомність - 25 кг. Його робоча висота складає від 10 см до 158 см, а складається до 61 см. Надійне, універсальне рішення, яке легко взяти з собою. Ця модель оснащена міцними штангами Carbon eXact від Gitzo з закручуються замками G-Lock Ultra, які надійно з'єднують секції ніг і захищають їх від забруднень. Нові, ультрастабільние, знімні наконечники роблять штатив ще більш надійним. Кріплення Easy Link забезпечує розширену універсальність і ергономіку, що дозволяє користувачам приєднувати широкий набір додаткових аксесуарів, таких як кронштейни Manfrotto, LED світильники, монітори і т. Д.
Довгий 4-секційний штатив GT4543LS - це новий розмір в асортименті Systematic 4 серії. При діаметрі верхньої секції ноги 37 мм цей штатив не тільки міцний, але і компактний (його верхня лита частина аналогічна моделям 3 серії), а також пропонує ідеальний показник довжини / висоти навіть без центральної колони. Він замінює GT4542LS. Цей штатив популярний серед вимогливих професіоналів, яким потрібна надійна стабільна опора для важкого професійного обладнання з більш довгими об'єктивами, яку при цьому легко переносити і зберігати.

Характеристики
Вага 2.38 kg
Верхнє креплення 3/8″ винт
Вес безпечної полезної навантаження 25 kg
Діаметр верхнього диска 70 mm
діаметр трубки ніг 25.3, 29, 32.9, 37 mm
Длина в сложенном виде 61 cm
Креплення Easy Link Да
Мінімальна висота 10 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 158 cm
максимальна висота (без центральної колони) 158 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Карбон eXact
Пузирьковый уровень (кол-во) 1
Секції ніг 4
Серія 4
Тип ног Одинарные
Тип фіксатора ніг Twist Lock
угол розстановки ніг 23°, 53°, 86°
Цвіт Нуар декор
центральна колонна Нет центральной колонны
Штативна сумка в комплекті none