lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo Mountaineer штатив з головою, 3 серія, 3 секції

  • 0р.
  • Міцний 3-секційний штатив з карбонаkit
  • Швидка збірка за рахунок G-lock Ultra і селектора кута ніг
  • Бездоганно плавна високоякісна кульова голова
  • Один з найміцніших штативів Mountaineer
  • Голова з двома окремими фіксаторами, сумісна з Acra Swiss

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GK3532-82QD

Де купити

Штативний комплект GK3532-82QD з карбону включає в себе штатив Mountaineer GT3532 і кульову голову Center Ball Head GH3382QD.

Штатив Gitzo GT3532 3 серії - це 3-секційний стандартної висоти штатив з карбону, створений для надійної підтримки професійних камер з об'єктивом 300мм (до 400мм), і при цьому надзвичайно портативний. Штатив оснащений революційними більш жорсткими і великими штангами Carbon eXact. Верхні секції ніг діаметром 32.9 мм і нижні секції з пружного високомодульного вуглепластика роблять цей штатив більш стійким і міцним, ніж попередники. Цей штатив стане ідеальним рішенням для професійних фотографів, яким потрібна стійкість на вищому рівні і надійна підтримка в купе з легким вагою для тривалого дослідження фотографічних можливостей території.
Швидкохідна центральна колона штатива легко знімається, перетворюючи його в інструмент наземного рівня, що дозволяє фотографам знімати найрізноманітніші перспективи. Колона також має реверсивний механізм. Трисекційні ноги Gitzo GT3532 оснащені надійними закручуються замками G-lock Ultra з вбудованим кільцем ущільнювача, яке запобігає потраплянню пилу всередину і двигун пристрою. Верхня маточина штатива оновлена для додаткової жорсткості, а збільшені селектори кута ніг забезпечують більш широку область захоплення для регулювання кута ніг. Штатив оснащений стабілізуючим гаком на центральній колоні для доданого ваги підвищення стійкості при необхідності. Його знімні наконечники дозволяють адаптувати штатив до будь-якого типу поверхні. Зі штативом легко використовувати різноманітні голови та інші аксесуари за допомогою кріплень 1/4 '' і 3/8 '' на верхньому диску.

Комплект також включає штатну голову Gitzo Center Ball Head GH3382QD 3 серії, найбільшу штативну голову в професійній лінійці голів. Голова GH3382QD має швидкознімний адаптер і більший кулю на відміну від більш компактних версій. Вона забезпечує стійку і комфортну роботу з більш потужним обладнанням. Вона забезпечена корисними функціями, включаючи фрикційний контроль, розташований всередині фіксатора кулі для точних налаштувань. Ця модель має незалежний фіксатор панорамування 360 ° і забезпечує безкомпромісну гладкість кулі, так як вона виконана з високоякісної, високоустойчіви стали і алюмінієвих компонентів. Швидкознімна майданчик в комплекті фіксується за допомогою гвинтової ручки, а бульбашковий рівень допомагає фотографам зберігати прямий лінію горизонту. Кульова голова GH1382TQD укомплектована короткою сумісної майданчиком Arca-Swiss (GS5370SD), але також підходить для всіх майданчиків Gitzo D-профілю і більшості майданчиків типу Arca-Swiss від інших марок.

Характеристики
Быстросъемная система Да
Вага 2.65 kg
Верхнє креплення 1/4″ винт
Вес безпечної полезної навантаження 18 kg
Діаметр бази 60 mm
Діаметр верхнього диска 60 mm
діаметр трубки ніг 25.3, 29, 32.9 mm
Діаметр шарового шарніра 60 mm
Длина в сложенном виде 765 cm
Контроль тренія Да
Креплення Easy Link Нет
Мінімальна висота 18 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 175 cm
максимальна висота (без центральної колони) 134 cm
Максимальна робоча температура 60 °C
Матеріал Алюминий, Карбон eXact
Наклон вперед -90° / +40°
Независимая наклонная ручка Yes
Незалежна ручка горизонтального панорамирования Yes
Панорамне врачення 360 °
Поперечный наклон -90° / +40°
Пузирьковый уровень (кол-во) 1
Секції ніг 3
Серія 3
Система для наклонів ОТСУТСТВУЕТ
Система для панорамирования ОТСУТСТВУЕТ
Тип голови Шаровая голова
Тип ног Одинарные
Тип площадки GS5370D
Тип фіксатора ніг Twist Lock
угол розстановки ніг 24°, 55°, 82°
Фіксатор шарового шарніра Да
Цвіт Нуар декор
центральна колонна Скользящая
Штативна сумка в комплекті NONE