lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo Mountaineer штатив з головою, 2 серія, 4 секції

  • 0р.
  • Відмінний збалансований штатив з головою стандартної висоти
  • Швидка збірка за рахунок G-lock Ultra і селектора кута ніг
  • Бездоганно плавна високоякісна кульова голова
  • Ідеальне рівноваги між жорсткістю і портативністю
  • Новітні штанги Carbon eXact з карбону

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GK2542-82QD

Де купити

Штативний комплект GK2542-82QD з карбону включає в себе штатив Mountaineer GT2542 і кульову голову Center Ball Head GH3382QD.

Штатив Gitzo Carbon Fiber Tripod GT2542 2 серії з карбону - це легкий 3-секційний штатив, який надійно підтримує DSLR-камеру з об'єктивом 200 мм (до 300 мм). У цьому професійному вирішенні використовуються революційні більш жорсткі штанги з пружного високомодульного вуглепластика Carbon eXact з великим діаметром (діаметр верхньої секції ноги 29.0 мм), що робить цей штатив більш стійким і міцним, ніж інші продукти в аналогічній категорії на ринку. Швидкохідна центральна колона штатива легко знімається, перетворюючи його в інструмент наземного рівня, що дозволяє фотографам знімати найрізноманітніші перспективи. Колона також має двосторонній механізм. Чотирьохсекційного ноги Gitzo GT2542 оснащені надійними закручуються замками G-lock Ultra з вбудованим кільцем ущільнювача, яке запобігає потраплянню пилу всередину і двигун пристрою. Верхня маточина штатива оновлена для додаткової жорсткості, а збільшені селектори кута ніг забезпечують більш широку область захоплення для регулювання кута ніг. Штатив оснащений стабілізуючим гаком на центральній колоні для доданого ваги підвищення стійкості при необхідності. Його знімні наконечники дозволяють адаптувати штатив до будь-якого типу поверхні. Зі штативом легко використовувати різноманітні голови та інші аксесуари за допомогою кріплень 1/4 '' і 3/8 '' на верхньому диску.
Комплект також включає штатну голову Gitzo Center Ball Head GH3382QD 3 серії, найбільшу штативну голову в професійній лінійці голів. Голова GH3382QD має швидкознімний адаптер і більший кулю на відміну від більш компактних версій. Вона забезпечує стійку і комфортну роботу з більш потужним обладнанням. Вона забезпечена корисними функціями, включаючи фрикційний контроль, розташований всередині фіксатора кулі для точних налаштувань. Ця модель має незалежний фіксатор панорамування 360 ° і забезпечує безкомпромісну гладкість кулі, так як вона виконана з високоякісної, високоустойчіви стали і алюмінієвих компонентів. Швидкознімна майданчик в комплекті фіксується за допомогою гвинтової ручки, а бульбашковий рівень допомагає фотографам зберігати прямий лінію горизонту. Кульова голова GH1382TQD укомплектована короткою сумісної майданчиком Arca-Swiss (GS5370SD), але також підходить для всіх майданчиків Gitzo D-профілю і більшості майданчиків типу Arca-Swiss від інших марок.

Цей штативний комплект - відмінний вибір для для пристрасних професійних фотографів, які шукають надзвичайно стійку, ідеально збалансовану і надійну підтримку для бездоганних знімальних результатів, навіть із застосуванням масивного важкого устаткування.

Характеристики
Быстросъемная система Да
Вага 2.45 kg
Верхнє креплення 1/4″ винт
Вес безпечної полезної навантаження 18 kg
Діаметр бази 60 mm
Діаметр верхнього диска 60 mm
діаметр трубки ніг 18.7, 21.7, 25.3, 29 mm
Діаметр шарового шарніра 50 mm
Длина в сложенном виде 68.5 cm
Контроль тренія Да
Креплення Easy Link Нет
Мінімальна висота 27 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 180 cm
максимальна висота (без центральної колони) 140 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Углепластик
Наклон вперед -90° / +40°
Независимая наклонная ручка yes
Незалежна ручка горизонтального панорамирования yes
Панорамне врачення 360 °
Поперечный наклон -90° / +40°
Пузирьковый уровень (кол-во) 1
Секції ніг 4
Серія 2
Система для наклонів ОТСУТСТВУЕТ
Система для панорамирования ОТСУТСТВУЕТ
Тип голови Шаровая голова
Тип ног Одинарные
Тип площадки GS5370D
Тип фіксатора ніг Twist Lock
угол розстановки ніг 24°, 55°, 82°
Фіксатор шарового шарніра Да
Цвіт Нуар декор
центральна колонна Скользящая
Штативна сумка в комплекті none